Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] One-Punch Man (Anime)

Yoldan geçen birisine "gel lan, bundan böyle bizim seride baş karakteri seslendireceksin" demeselerdi en azından. :(
Bunu da mı yapmak zor gelmiş!!111bir. :artiz:
God protect us from Tian. :(

Derlerdi doğru. Seiyuu'yu kastederken bile Gintoki'nin seiyuu'su deniyor. Yapıştı adamın üstüne. O kadar da karakter seslendirmişliği var yazık :D
Direklerdi tabi. Ben dahi daha orijinal bir ses bulamamışlar mı derdim? :S

Derlerdi doğru. Seiyuu'yu kastederken bile Gintoki'nin seiyuu'su deniyor. Yapıştı adamın üstüne. O kadar da karakter seslendirmişliği var yazık :D
Sadece Gintoki'nin seiyuusu diye önerilmiyordur. En azından ben Gintoki'nin seiyuusu diye önermiyorum, Gintama'da zaten bir dünya ünlü seiyuu var aizen,kenpachi,orochi,zoro karakterlerini seslendirenler aynı castta olunca oturup aralarında muhabbet bile etseler izlenir :) Seiyuuların seriye kattığı çok şey var yani o yüzden Saitama'da belki Gintoki'nin seiyuusu da sırıtabilirdi ama bu hiç olmamış.

Sadece Gintoki'nin seiyuusu diye önerilmiyordur. En azından ben Gintoki'nin seiyuusu diye önermiyorum, Gintama'da zaten bir dünya ünlü seiyuu var aizen,kenpachi,orochi,zoro karakterlerini seslendirenler aynı castta olunca oturup aralarında muhabbet bile etseler izlenir :) Seiyuuların seriye kattığı çok şey var yani o yüzden Saitama'da belki Gintoki'nin seiyuusu da sırıtabilirdi ama bu hiç olmamış.

Tabi ki dediğin gibi sadece o şekilde önerilmiyor. Ama Sugita'nın kendisi de Gintoki gibi bir adam. Sesi de çok ayırt edici olduğu için başka bir animede rastlayınca "aha Gintoki" durumu olabiliyor. :D

Buggy-sama nın seiyusuna bile razıydım la, nasıl olur da onca seiyu arasından seçe seçe bunu seçerler aklım almıyor yeminle. :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık