Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece'in Gaz Enstrümantal Müzikleri

Mihawk'ın dumanların içinden çıktığı sahnede tüylerim diken diken olur her izleyişimde. Luffy fierce attack 2. sırada paylaşmışsın zaten sen de.
[YOUTUBE]VPR6phjhkTE[/YOUTUBE]

Bir de overtaken, skypieda nerdeyse her bölüm sonunda çalardı; Enel hep bu müzikle beraber aklımda kaldığı için çok severim :)

Beni bu güne kadar en çok gaza getiren sahneye sahiptir kendisi. Gece yatmış izlerken sahneyi görünce ayağa kalktım ne yapacağımı bilemedim odada hafif kahkaha eşliğinde bi tur attım sahneyi bi kaç kez daha izledim ve devam ettim :D Beğenen var beğenmeyen var ama bence çok kaliteli bi yapım
Hangi sahne merak ettim şimdi :D..?

Op müzikleri fakir mi gülüp geçiyorum. Sayamıcam kadar anime izledim ama hiç birinde op nin ki kadar güzel müzik yoktu. Op de bi tanesi tiz gelmiyor şu güzel değilmiş diyemiyorum

Op müzikleri çok güzeldir ama Naruto'ya oranla sayısı azdır. Ayrıca en gaza getirici müzikte very very strongest'tır bence. Ne zaman duysam her an epic bişey olcakmış gibi hissediyorum:D

Bu arada Bleach'in müzikleri Naruto ve Op'tan daha güzel. Anime'nin müthiş çizimlerinin yanısıra,müzikleride Bleach'i üç büyüklerden biri yapan en önemli unsurlardan biridir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık