Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece'i Neden Takip Ediyorsunuz?

Takip etme sebebiniz nedir ?

• Sadece sonunu merak ediyorum

Kullanılan: 6 9.2%
  • Saçma gelse de alışkanlıktan takip ediyorum

Kullanılan: 8 12.3%
  • Bazı saçmalıklar olsa da güzellikleri fazla olduğundan görmezden geliyorum

Kullanılan: 9 13.8%
  • Serinin bir yerden sonra tamamen mantıksız oldugunu düşünsem de karakterleri merak ediyorum

Kullanılan: 2 3.1%
  • Boş vaktim çok ondan takip ediyorum

Kullanılan: 0 0.0%
  • Oda için takip ediyorum

Kullanılan: 1 1.5%
  • Hayatıma birşeyler kattığı için takip ediyorum

Kullanılan: 10 15.4%
  • Başından sonuna kadar beğendiğim için takip ediyorum

Kullanılan: 9 13.8%
  • Okumak,tartışmak hoşuma gittiği için takip ediyorum

Kullanılan: 15 23.1%
  • Hayat = One Piece

Kullanılan: 5 7.7%

• Kullanılan toplam oy
    65
Op bir yaşam biçimi, kirlenmiş ruhlara bir ev ödevi. Karakterlerinin derinliğini sevdiğim ve insana kattıkları için takip ediyorum :D

Ömürlük eser. Bazen sonunu çok merak etsem de bitmesini istemiyorum aslında. Benim elimde olsa 30 sene daha devam ettirirdim.

Epic faillığı yok değil ama kurgu, çeşitlilik, derinlik açısından diger hataları görmezden elmeme neden oluyor.

Hayatımın bir parçası oldu artık.
Ciddi manada Star TV den gördüğüm gün aklıma kazındı üniversiteye başladıgımda 2007 de.Arkadaşlar aralarında konuşurken anime vs nedir bu dedim siteyi açtılar bir baktım bizim lastik çocuk
Star TV de ilk çıktıgında 3 4 bölümle yıllardır hafızama yer etmiş ve nasıl bulurum derken böyle karşıma çıkmasıyla tekrar takibe geçtim.

Dostluk, kardeşlik, hayalleri ve hedefleri doğrultusunda ilerlemeleri olsun maddi değerden çok manevi değerin anlatılmasından ötürü görebilen her insanın hayatına birşeyler katabilecek bir seri kendisi.

Maceraları keyifli eğlenceli bazı bazı saçma olsada sonuçta anime illa olacak ki saçmalıklarla dolu dizilerden kat be kat daha iyidir.

Karakter çeşitliliği, bol konu içeriği, ters köşeleri, 100. bölümde ufak sahnede görünenin 500 bölüm sonra karşımıza çıkması vs. bir çok unsur. Seriyi çoğu seriden ayırıyor.

Geçen düşündüm de bitince bu seri nasıl olacak perşembe ve pazar günlerim diyorum. İstemsizce girip bakarım yeni bölüm çıktı mı diye :) sonra hüzün...

çok farklı tipte karakterler olduğu için izliyorum.. fazla boş sahneler olmasına rağmen animede..

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık