Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece'e Başlama Hikayeniz Veya One Piece'te Gördüğünüz İlk Sahne

Biraz baktım ve araştırdım buna benzer konular var ama böyle bir konunun olmadığının farkına vardım . Benim de ilk konum olması sebebi ile böyle bir konu açmak istedim . Benim one piece başlama olayım biraz acayip çoğu yerde tesadüfen one piece i gördüğüm için başladım denebilir. İşte benim one piece başlama hikayem ve gördüğüm ilk sahne .

one piece i ilk defa ben lise 2 dey ken yani bundan yani bundan 3-4 sene kadar önce . internet kafede 20-24 arası yaşlarda biri izlerken gördüm .

3D2Y sonrası sabody de Usopp ile Nami nin karşılaşma sahnesiydi Tabi burun olayını hepiniz biliyorsunuzdur . Ne hikmetse gördüğüm ilk sahne oydu Ama ne yalan söyliyim dikkatimi çekmişti merak etmiştim ve eğer müsait olursa bir ara izlerim nasıl bir şey diye ama bir şeyi atlamıştım adını sormamıştım izleyen kişiye . google da arayacaktım ama ne diye arıyacağımı bilmiyordum.

1 sene sonra yurda yeni biri gelmişti ( ben lisede yurtta kalıyordum ) Sabahki ilk 2 dersim boştu ben de kahvaltımı yapıp boş boş geziyordum . Baktım yeni gelen çocuk telefon da bir şey izliyor .sordum ne izliyorsun diye oda kanki one piece izliyorum dedi . sonra dedim kanki bende izleyebilir miyim diye tabi kanki gel izle dedi kulaklıkla izliyorduk benim bide biraz acelem olduğu için zama ngeçsin diye öylesine izliyordum tam da şanş eseri baratiede don krieg ile olan dövüş sahnelerine denk gelmişti . Zoro - mihawk dövüşünü de izlemişitim . baay beğendim . sordum biraz anlattı bana şeytan meyvesi falan iyi güzel kanka ben okula gidiyorum dedim . o düz lisede öğlenci olduğu izlemeye devam etti tabi ben Anadolu lisesinde olduğum için bizde sabahçı öğlenci yoktu tek artısı biraz geç gidip geç dönüyorduk okuldan . Bir kaç gün sonra yine denk geldi bu sefer arlong arctaydı arlongu falan gördüm zoroların arlonga dövüldüğü sahne ve luffy nin arlonga dövüştüğü sahnelerdi . bu sahnelerde ne hikmetse sadece luffy zoro ve sanji yi görmüştüm . Geçen sene gördüğümde usopp ve nami vardı bu yüzden 2 sinin de aynı olduğunu bilmiyordum . sonra birdah izleyemedim . ama adını aklıma kazımıştım yaz tatilinde müsait olursam izleyecektim ama izleyemedim son sene yaklaştığı için bende üniversitede izlerim dedim . son sene açığa geçip hazırlık yurduna yazılmıştım daha iyi hazırlanırım diye işte o sene etütte arkadaşlarla sohbet ediyorduk şu film şöyle bu dizi şöyle diye muhabbet ediyorduk . ben hariç 4 kişi daha vardı oda da benim de aklıma geldi o sıra ya kanka dedim one piece i biliyor musun diye sonra 2 si birden oo tabi kanka her hafata bir bölüm çıkıyor izliyorum dedi başladı övmeye falan baya heyecanlandı çocuk ;) .
Üniversite de nasip olunca bir yerde sağlam intenet buldum mu indirip indirip izliyordum . günde 2- 3 saat izliyordum yatmadan önce sabahları boşken falan . sonra ilerki bölümlerde baya sarınca okulda pe könemli ders yoksa okula gitmeyip o gün full one piece izliyordum :utan: bu ödül mevzusu da beni bay heyecanlandırdı . hele birde benim lise 2 deki ilk gördüğüm sahneyi görünce baya duygulanmıştım . her ne kadar duygulanacak bir sahne olmasa da :flaugh: Tabi Sonra en kısa zamanda bitirmeye çalıştım indirdiğim bölümler yetmiyordu sabah erken kalkıp indiriyordum .güz tatilini tek kaldığımda ona ayırıyordum . 2 dönemin sonlarına doğru bitirmişitim . sonra tabi beni bir pişmanlık bastı keşke erkenden bitirmeseydim diye :agla: yazın 2 kere fiiller gibi sahneleri geçe geçe baştan sona bitirmişitim . Sonra forumu buldum ve de şimdi mangaya başladım birde fiillersiz bitireyim dedim. mangada şu anda water 7 deyim mangada günde 10 bölüm okuyarak devam ediyorum . Bu aralar proje ve dersler dolayısıyla biraz ara verdim Yakında oda biticek :hıh: .
Bu benim hikayem :) bakalım sizde de acayip hikayeler varmı . görsel koyamadım kusura bakmayın.

Star Tvde görmüştüm hatta lastik lastik top gülle falan diyordu. Zamanla adı çıkmıştı aklımdan bir iki sene neydi o ya diye ara ara düşündüm nihayet denk gelince 600 bölümü 6-7 günde mi ne izledim. Çok yavaş giden yerleri atladım o ilk seferde ama sonradan kaç defa baştan izledim hatırlamıyorum bile. Tekrar başlamadan önce aklımda kalan ilk sahneler Luffy vs Alvida ve Luffy vs Buggy sahneleriydi. Ama tabi ilk bölümünü izlemişimdir en önce.

Ilk gördüğüm şey Zoronun 3 kılıç kullanma sahnesiydi nasıl ağzı ile tutuyor falan diyordum. Sonra şu sandık amca var ya o bölümünü baştan sona izlemiştim. Ve cok hüzünlenmiştim.

Naruto animesi dolu cd vermişti arkadaşım. İçinde Bleach ve One Piece bölümleri de vardı.
Neyse dedim bunların konuları ne? Arkadaşım da biri ninja ,biri kılıçlı ölüm tanrıları diğerinde ise korsanlar var dedi.
Yahu dedim ne korsanı ya dandiktir izlemem.
Naruto bitti. İlk animemdi sevmiştim. 200 bölüm falan vardı herhalde.
Bleach izledim 250 bölüm o da bitti.
Dedim bunu da izleyeyim yapacak bir şey yok.
Bir başladım aman tanrım başından kalkamadım. O zaman aldığım zevki anlatamam ya.

Toei'ye bizi bu animeden soğuttuğu için tekrar lanet ediyorum. :(

Starda Arlong parkın bir kısmını izlemiştim. 9gagte falanda ara ara denk geliyordum bizim Luffye. İşsizliğimiz zirve olduğu bir yaz günü ''böyle bir seri vardı lan dur şunu izleyeyim'' dedim bir baktım seri uçmuş gidiyor kaç yüz bölüm olmuş. Başladım izlemeye. Açıkçası ilk 20-30 bölümde sıkıldım. Buggynin ortasında falan bırakıp 1 ay izlemedim. Sonra devam ettim ve her gün 10-12 saat izleyerek güncele kadar ulaştım.

Bleach ve Naruto'yu izlemiştim, one piece izlemezsem olmaz diye düşündüm. Star Tv'de olanı hatırlamıyorum ne hikmetse, halbuki dragon ball ve captain tsubasa'yı izlerdim hep ama one piece hatırlamıyorum. İlk 20 bölümü izledim bıraktım birkaç ay, sonra 30'a kadar izledim sıkılıp tekrar bıraktım. Annemlerin tüm hafta evde olmadığı bir zamanda bir başladım, animede güncele yetiştim. Sonrada mangaya geçiş yaptım...

Teldeyim şu an. Şu konuyu ve başlığını düzenleyip ilgili yere taşıyalım arkadaşlar.

Naruto animesi dolu cd vermişti arkadaşım. İçinde Bleach ve One Piece bölümleri de vardı.
Neyse dedim bunların konuları ne? Arkadaşım da biri ninja ,biri kılıçlı ölüm tanrıları diğerinde ise korsanlar var dedi.
Yahu dedim ne korsanı ya dandiktir izlemem.
Naruto bitti. İlk animemdi sevmiştim. 200 bölüm falan vardı herhalde.
Bleach izledim 250 bölüm o da bitti.
Dedim bunu da izleyeyim yapacak bir şey yok.
Bir başladım aman tanrım başından kalkamadım. O zaman aldığım zevki anlatamam ya.

Toei'ye bizi bu animeden soğuttuğu için tekrar lanet ediyorum. :(
Benzer şekilde başlamışız. Ancak benim arada Kenshin ve FT vardı. :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık