Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece'e Başlama Hikayeniz Veya One Piece'te Gördüğünüz İlk Sahne

Benim ilk karşılaştığım panel: Marineford savaşında 3 Amiralin yan yana oturma sahnesinin paneliydi... O zamanları çok önyargılıydım anime dünyasına. "Kekolara bak.." derdim.

Benim ilk karşılaştığım panel: Marineford savaşında 3 Amiralin yan yana oturma sahnesinin paneliydi... O zamanları çok önyargılıydım anime dünyasına. "Kekolara bak.." derdim.

Bir de, Usopp'un Nami'ye geliştirdiği iklim sopasını tanıtırken sopanın aniden uzamasıyla Nami'nin şaşakaldığı sahneyi görmüştüm. 2. sinde de Luffy ve Nami'nin kitaplığa hapsedilmesi vardı. Ahanda bu sahnenin aynısı

Yıl 2010 ya da 2011. Ortaokula gittiğim dönemlerdi sanırım, internette takılırken reklamlardan mı artık yoksa mucize mi bilmiyorum ama One Piece'in oyununa denk gelmiştim. Bu tür oyunlara aşina olduğumdan oyunun tarzına çabucak ısındım. Çevrimiçi bir oyundu hikayeye göre ilerliyordu, eleman seçiyordun (tayfamızdan) ve tam karşısındaki rakiple vs atıyordu. Her gün bu oyuna giriyordum, zamanımı bu oyunla öldürüyordum ancak bir gün bir şey oldu ve bu oyuna giremedim, internette uzun uzun araştırdım ama kötü haber oyun bildiğin yok olmuştu Tanrı Vadisi gibi. Oyunu aradım hep. Bu aramalar neticesinde oynadığım oyunun aslında bir çizgi filmden uyarlandığını fark ettim. Gittim başladım ve karakterlere çabucak ısındım ama hiçbir şekilde animesini izleyesim gelmiyordu. Çocukluktur; sürekli oyununu oynamak istiyordum. Yıllar geçti ve liseyi bitirdiğim zamanlarda "eski dostum, geri geldim" diyerek animesine başladım, başlarda eğlenmek için değil anılarımın depreşmesi için izliyordum. Daha sonra ciddi ciddi izlediğimi fark ettim, bir şekilde kendisine çeken bir büyüsü vardı. Başladığım ilk animeydi kendisi. One Piece'in yeri daima ayrı olacak bende.

İlk sahnem aslında startv ama sonra malum kalktı. Sonra yeniden başlamamda zombi Oz et diye bağırıyordu. Birileride tuzlu eti kaçırıyordu. Bu ne böyle dedim baştan açtım.

"En iyi anime gülüşleri" diye bir Youtube vidyosunda gördüm. Robin ve Saul'un olduğu sahne. Diğerlerinden çok farklı ve samimi gelmişti.

Star Tv'de yayınlanırken izliyordum. Buggy'nin olduğu ilk bölümleri yayınlıyorlardı. O dönem Pokemon daha güzel geldiği için saçma bir seri olduğunu düşünmüştüm. ?

8-9 yıl sonra aklıma geldi. Serinin adını bile unutmuşum, lastik çocuk yazıp bulmuştum. Google'a yazınca burası da denk geldi, öyle kayıt oldum.

Star Tv'de yayınlanırken izliyordum. Buggy'nin olduğu ilk bölümleri yayınlıyorlardı. O dönem Pokemon daha güzel geldiği için saçma bir seri olduğunu düşünmüştüm. ?

8-9 yıl sonra aklıma geldi. Serinin adını bile unutmuşum, lastik çocuk yazıp bulmuştum. Google'a yazınca burası da denk geldi, öyle kayıt oldum.
Yu Gi Oh daha güzeldi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık