Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] One Piece'deki Bilinen Merhum Karakterler

Ace hariç kimsenin öldüğüne inanmıyorum, onu da kılıfına uydurup öldürmedim derse iki gün söver üçüncü gün alışırım. Op okurları olarak bu adama kendimizle dalga geçme fırsatını çok önceden verdik zaten, itiraz etme lüksümüz yok.

Şu an ölü karakter olduğuna inanmıyorum. Roger, Whitebeard ve Acein de yaşadığını düşünüyorum.

Ölü kim olabilir belki fisher tiger. Oda %40 olasılık.

Şu an ölü karakter olduğuna inanmıyorum. Roger, Whitebeard ve Acein de yaşadığını düşünüyorum.

Ölü kim olabilir belki fisher tiger. Oda %40 olasılık.
Bu adam Roger'ı öldürdüyse Sultanahmet meydanında çırılçıplak bir şekilde, bir elimde katana bir elimde de waifu yastığıyla en büyük Oda diye bağıra bağıra koşarım.

Bir-iki karakterin öldüğünü buradan öğrendim. Wano'ya geçer geçmez ara vermiştim. Demek o sırada ölecekler.
Ölenler öldü. Yeniden nasıl dirilecekler? Diriltme meyvesi varsa bilemem... (Gerçi o kadar da olmaz diyorum.) En kötü Gecko Moria, gölge ile diriltir. :D
Acaba eskiden meyve kullanıcısı olan birisinin gölge vasıtası ile diriltilmesi; meyve gücünün bir kısmının eski sahibinin vücudu vasıtasıyla kullanılmasını sağlar mı? Düşünülesi...:hmm:

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
M
N
O
P
R
S
T
U
V
Z
Not: Karakter isminin yanında * olanlar forumda tanıtımı yapılmış karakterlerdir.

Kaynak: One Piece Wiki
One Piece okumasak her sayı birinin öldüğüne inanıcaz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık