Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] One Piece'de Sizin İçin En Gizemli Şey

One Piece'de Sizin İçin En Gizemli Şey

• -Gol D. Roger'ın gerçek gücü nedir?

Kullanılan: 20 8.2%
  • -One Piece nedir?

Kullanılan: 59 24.1%
  • -Zoro'nun gözüne ne oldu?

Kullanılan: 23 9.4%
  • -D iradesi nedir?

Kullanılan: 29 11.8%
  • -Kayıp yüzyılda ne oldu?

Kullanılan: 69 28.2%
  • -Pandaman kimdir?

Kullanılan: 7 2.9%
  • -Luffy'nin annesi kimdir?

Kullanılan: 12 4.9%
  • diğer (yoruma yazın)

Kullanılan: 26 10.6%

• Kullanılan toplam oy
    245
Öncelikle ismi; Xebec, Xebet değil ve amacı da Dünya'nın Kralı olmak. Yani Dünya Hükümetini devirip yeni bir Hükümet kurma peşindeydi. Garp ve Roger bu durumdan hoşnut olmasa gerek ki engel oldular.
Öncelikle Xebec olduğunu biliyorum. : ) Yanlışlıkla yazmışım. Bu dediklerini şu anda biliyorum zaten. Gerçi o zamanlarda bunları biliyor olmak gerekirdi. Burada gâliba Xebec'in önünde Garp ve Roger olmasaydı amacına ulaşabilir miydi? Denizciler Xebec'i yenebilirler miydi? Kong ve o dönemin amiralleri bunu başarabilirler miydi? Bunları sormak istemiş olabilirim. İstememişte olabilirim. : )

Öncelikle Xebec olduğunu biliyorum. : ) Yanlışlıkla yazmışım. Bu dediklerini şu anda biliyorum zaten. Gerçi o zamanlarda bunları biliyor olmak gerekirdi. Burada gâliba Xebec'in önünde Garp ve Roger olmasaydı amacına ulaşabilir miydi? Denizciler Xebec'i yenebilirler miydi? Kong ve o dönemin amiralleri bunu başarabilirler miydi? Bunları sormak istemiş olabilirim. İstememişte olabilirim. : )
Roger olmasa, başka bir Amiral ile onun yerini doldurabilirlerdi ama Garp ve Roger bile çok zorlanmışlar. Biraz zor gibi.

Bazı bölümleri gördükçe en çok merak ettiğim neden hala takip etmeye devam ediyor oluşum oluyor.

Sanırım biz büyüdükçe karakterin büyümemesi bizi ondan uzaklaştırıyor.

İm-sama/Joyboy/Gol D. Roger/ Monkey D. Luffy/Nefertari Vivi/Shirahoshi/Mashal D. Teach bunların arasında ne gibi bir bağ var ?

Bu üye bu mesajı nedeniyle yıldırılmıştır.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sırasıyla:

1) One Piece nedir?

2) "D.nin İradesi" nedir?

3) Kayıp Yüzyıl'da neler yaşandı?

4) Şeytan Meyveleri'nin arkasındaki gizem ne?

5) Im kimdir? Gizemi nedir? Neden dünyadan saklanır?

6) Mary Geoise'da bulunan dev hasır şapkanın gizemi nedir?

7) Monkey D. Dragon'un şeytan meyvesi gücü nedir? Yüzündeki dövmenin anlamı ve geçmişi nedir?

8) Joy Boy kimdir?

9) Luffy'nin annesine ne oldu? Hikayeye dahil olacak mı?

10) Roger'ın gemisindeki dev yumurta neyin nesi?

11) Karasakal Marshall D. Teach nasıl iki Şeytan Meyvesi gücüne sahip olabildi?

12) "Her Şeyin Sesi"nin arkasındaki gizem nedir?

13) Shanks ile Five Elder (Gorosei) Arasında Neler Yaşandı? Bahsettiği korsan kim?

14) Vegapunk kim?

15) Dünya Konferansı Reverie'de neler yaşandı? Sabo'ya ve Vivi'ye ne oldu? Bunun Im ile alakası var mı?

16) Son Poneglyph kimde?

17) Donquixote Doflamingo'nun bahsettiği Mary Geoise'nın gizli hazinesi nedir? Bahsettiği hazine Şeytan Meyvesi ile alakalı mı? Dev hasır şapka mı? Yoksa başka bir şey mi?

18) Yeni Denizci amirali Ryokugyu'nun (Green Bull) gücü nedir?

19) Shanks'ın gücü nedir?

20) Tanrı Vadisi'ne ne oldu?

Kapak hikayelerinde Crocus la rakı içen hasır şapkalı adam kim gerçekten merak ediyorum. Umarım arada kaynayan bir gizem olmaz

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık