Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] One Piece'de Sizin İçin En Gizemli Şey

One Piece'de Sizin İçin En Gizemli Şey

• -Gol D. Roger'ın gerçek gücü nedir?

Kullanılan: 20 8.2%
  • -One Piece nedir?

Kullanılan: 59 24.1%
  • -Zoro'nun gözüne ne oldu?

Kullanılan: 23 9.4%
  • -D iradesi nedir?

Kullanılan: 29 11.8%
  • -Kayıp yüzyılda ne oldu?

Kullanılan: 69 28.2%
  • -Pandaman kimdir?

Kullanılan: 7 2.9%
  • -Luffy'nin annesi kimdir?

Kullanılan: 12 4.9%
  • diğer (yoruma yazın)

Kullanılan: 26 10.6%

• Kullanılan toplam oy
    245
Dragon bana hala gizemli geliyor nedense. Geçmişi, gücü, Gol D Rogerla bir ilişkisi var mı ya da hiç oldu mu ? Kendisini görmeye başladık fakat hala en ufak ipucu yok.

Ve ayrıyetten Zoro'nun gözü. Cidden garip bir merak var buna dair :D

Elbet herşeyi öğreneceğiz . Tek korkum zoronun gözüne ne olduğunu göremeden serinin bitmesi.

thriller park arcının sonunda gölgelerde devasa , belkide one piece evreninde gördüğümüz herşeyden daha büyük (devasa fil zunishadan bile) 3 gölge gördük.bu 3 gölgenin ne olduğunu açıklamadan bitirirse kamikaze yapacam odanın evine.

thriller park arcının sonunda gölgelerde devasa , belkide one piece evreninde gördüğümüz herşeyden daha büyük (devasa fil zunishadan bile) 3 gölge gördük.bu 3 gölgenin ne olduğunu açıklamadan bitirirse kamikaze yapacam odanın evine.
Zaten açıklığa kavuştu diye biliyorum. Skypie adasında ki kişilerin düşen gölgeleri.

Zaten açıklığa kavuştu diye biliyorum. Skypie adasında ki kişilerin düşen gölgeleri.
moria o florian üçgenine gelmeden çok önce bile giren gemilerin çoğunun yok olduğu ve pek çok tayfası ölmüş insansın gezen hayalet gemilerin varlığı biliniyo.bunların olmasının sebebi skypiadan görünen gölgelerin yapabileceği birşey değil.

O üç devasa şey birer canlı.Dünyanın en büyük gemisini oyuncak gibi gösterecek kadar büyükler hemde.

moria o florian üçgenine gelmeden çok önce bile giren gemilerin çoğunun yok olduğu ve pek çok tayfası ölmüş insansın gezen hayalet gemilerin varlığı biliniyo.bunların olmasının sebebi skypiadan görünen gölgelerin yapabileceği birşey değil.

O üç devasa şey birer canlı.Dünyanın en büyük gemisini oyuncak gibi gösterecek kadar büyükler hemde.
Acaba o devasa şeylerin zekâsı var mıdır? Bunu da merak ediyorum

O şeylerin ben japon mitolojisindeki yokailerden biri olan ''Umibozu'' olduğuna ya da ona bir gönderme olduğunu düşünüyorum bayada benziyorlar aslında. Çokta açıklanacağını sanmıyorum ama kendi teorimsi şeyimede güvenim tam Oda seviyor mitolojik karakterlerden göstermeyi.

Wiki:https://tr.wikipedia.org/wiki/Umibōzu

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık