Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] One Piece'teki En İyi Dövüş (Zaman Atlaması Öncesi)

En İyi Dövüşler?

• Kullanılan toplam oy
    91
Bu konuda güzide serimizin en sevdiğimiz dövüşlerini tartışalım, uzun soluklu bir seri olduğundan dolayı haliyle çok fazla dövüş var bu yüzden bu konuya yalnızca zaman atlaması öncesi dövüşleri dahil ettim. Bir çok eleme de yapmak zorunda kaldım, bazılarını da aynı şıkka yazdım. Kendimce en ikonik bulduklarımı yerleştirdim ankete. Kalan dövüşler içinde ayrı bir başlık açmayı düşünüyorum.

One Piece genelde dövüş anlamında eleştirilir, şöyle bir eskiyi yad edelim bakalım bu söylem aslında ne kadar doğru ne kadar yanlış hatırlayalım.

Luffy vs Don Krieg

Zoro vs Mihawk

Sanji vs Gin

Luffy vs Arlong

Zoro vs Hatchan

Sanji vs Kuroobi

Luffy vs Crocodile

Zoro vs Daz Bones

Sanji vs Mr.2

Usopp & Chopper vs Mr.4 & Miss Merry Christmas

Nami vs Miss Doublefinger

Luffy vs Enel

Zoro vs Ohm

Chopper vs Gedatsu

Luffy vs Usopp

Luffy vs Lucci

Zoro vs Kaku

Sanji vs Jabra

Nami vs Kalifa

Luffy vs Oars & Moria

Zoro vs Ryuma

Sanji vs Absalom

Usopp vs Perona

Zoro vs Kuma

Ace vs Blackbeard

Hasırşapkalar vs Pacifista

Kizaru vs Supernova

Kizaru vs Rayleigh

Whitebeard vs Blackbeard

Whitebeard vs Akainu

Luffy vs Üç Amiral

Luffy vs Crocodile :good: Hep dediğim gibi serinin zirvesidir benim için o ark. Sonra da Lucci vs'si gelir.

Arlong, Don Krieg ve Jyabura da bunların ardından gelir. Anket dışı unuttuğum olabilir pek aklıma gelmiyor.

Mihawk'ın çakı ile şov yaptığı vs'ye basacaktim ama Sanji vs Gin'den pek fazla haz alamadım.

En iyisi olarak son şık derim. Gayet iyi ve en iyilerin meyveleri dovusu olarak nitelendiriyorum.

Bunu atmadan edemedim.

Mihawk'ın çakı ile şov yaptığı vs'ye basacaktim ama Sanji vs Gin'den pek fazla haz alamadım.
İstiyorsan bas ya, çok sorun değil bence. Sonuçta hangisini daha çok sevdiğini belirttin. :D

Luffy vs Crocodile :good: Hep dediğim gibi serinin zirvesidir benim için o ark. Sonra da Lucci vs'si gelir.
Luffy ile Crocodile ilk karşılaşması hala aklımdadır. İlk kez böyle vurucu bir yenilgi yaşamıştı Luffy, sonrasında ki iki dövüş o kadar etkili değildi bence ama güzeldi tabi yinede.

İstiyorsan bas ya, çok sorun değil bence. Sonuçta hangisini daha çok sevdiğini belirttin. :D

Luffy ile Crocodile ilk karşılaşması hala aklımdadır. İlk kez böyle vurucu bir yenilgi yaşamıştı Luffy, sonrasında ki iki dövüş o kadar etkili değildi bence ama güzeldi tabi yinede.
Aynen o ilk karşılaşma acayip vurucuydu. İkinci zaten Mizu Luffy ile trollemişti biraz :D Üçüncü de iyiydi yav bayağı.

Luffy vs Croco kadar iyisini görmedim. Lucci ile olan dövüşte güzeldi. Ama hiçbiri Luffy'i ölümün kıyısına bu kadar yaklaştırmadı.

Aynen o ilk karşılaşma acayip vurucuydu. İkinci zaten Mizu Luffy ile trollemişti biraz :D Üçüncü de iyiydi yav bayağı.
Üçüncüde ki Luffy'nin o kancayı kırdığı sahne ve sonrası bitiriyor beni. Aynı şekilde Zoro ile Mihawk dövüşü de en vuruculardan birisiydi. Ben böyle bir üstünlük kurma daha görmedim. :D

Kizaru vs Supernova'yı farkedemedim. Supernova tekleyip dalga gecmesi bu serinin en iyi vs'lerinden biri olarak goruyorum :D
Amiral gücünü ve ağırlığını dibine kadar hissettiğimiz anlardan :D Oyuncak etti valla orada Novaları, geldiği öğrenilince herkesin kafayı yemesi falan da çok iyiydi. Şöyle bir sahne daha göremedik, keşke Wano'ya falanda bir amiral gelse.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık