Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] One Piece'teki En İyi Dövüş (Zaman Atlaması Öncesi)

En İyi Dövüşler?

• Kullanılan toplam oy
    91
Arlong vs Luffy bana göre.

Nedeni ise Luffy'in hakkıyla kazandığı tek dövüş.

Edit!!!!!

Mihawk vs Shanks. En sevdiğim iki One Piece karakterinin dövüşü. (Her ne kadar asla göremeyecek olsakta)

Yarı yarıya arc olarak ayırmışım neredeyse. Direkt olarak hangi arc dövüşleri daha iyi şeklinde sorsaydın daha tatlı ve orantılı dururdu sanki. Şimdi biraz garip durmuş olacak seçeneklere göre. Çünkü mesela ben Croco dövüşüne değil mr.4 dövüşüne verdim oyumu. Baya tatlıydı o dövüş.

Diğer iki oyda da Supernova vs kizaru ve üç amiral vs Luffy diyorum. Eğlendiğim vslerdi.

Yok! Oda çizemiyor dövüşleri keşke Kishimoto çizse o yüzden zaten genelde zor dövüşleri şöyle dövüştüler 10 gün sürdü deyip geçiyor Luffy vs Lucci yine bir nebze iyi ama o kadar nerde naruto'nun dövüşleri nerde op, gizemi olmasa büyük bir dünyası olmasa op'nin hiç şansı yok.

Lucci vs Luffy skip öncesi de.

Luffy vs Kata ne ankette var ne yorumlarda. Yazıklar olsun. Neden time skip öncesi
Timeskip sonrasına ayrı bir konu açacağım, anket seçeneği sınırlı olduğundan öyle yapmaya karar verdim. Hep anakarakter üzerinden de yürümek istemediğim için çeşitli olsun dedim konu.

Öteki ankette Sabo'nun dövüşlerede bir oy atmanı bekliyorum. :D
İnşallah çok aşağıda kalmaz bizim oğlan.

Yok! Oda çizemiyor dövüşleri keşke Kishimoto çizse o yüzden zaten genelde zor dövüşleri şöyle dövüştüler 10 gün sürdü deyip geçiyor Luffy vs Lucci yine bir nebze iyi ama o kadar nerde naruto'nun dövüşleri nerde op, gizemi olmasa büyük bir dünyası olmasa op'nin hiç şansı yok.
Kishi'nin dövüş kurgulama konusunda daha iyi olduğu aşikar, fakat Oda'nın da kendine has bir tarzı var. Rakibinin özelliği olan bisküvilerini yiyeyerek kazanılan bir dövüşü öyle her seride göremezsin. Adamın hayalgücü çok başka.

Fakat çizmeden geçiştirdiği dövüşlerden bende rahatsızım, büyük potansiyeli var çünkü serinin bu konuda. Artık son savaşta detaylı karşılaşmaşlar görürüz diye umuyorum.

Kishi'nin dövüş kurgulama konusunda daha iyi olduğu aşikar, fakat Oda'nın da kendine has bir tarzı var. Rakibinin özelliği olan bisküvilerini yiyeyerek kazanılan bir dövüşü öyle her seride göremezsin. Adamın hayalgücü çok başka.

Fakat çizmeden geçiştirdiği dövüşlerden bende rahatsızım, büyük potansiyeli var çünkü serinin bu konuda. Artık son savaşta detaylı karşılaşmaşlar görürüz diye umuyorum.
İnşallah, Kishi ile bunlar kankaydı galiba son savaşta bari adam gibi bir şeyler izlesek o yardımcı olsun adamın hayal dünyası çok güzel de aktarmaya geldi mi kalıyor.Amirallerin logia savunması var nasıl oluyor ne anlattı ne gösterdi logialı adam nasıl savaşıyor hakiyle ne anlattı ne gösterdi tam manasıyla.Haki çeşitleri var daha bir ton şey var bir kere dövüş mekaniklerini tam oturtamadı genel bir sistemi yok doğaçlama gidiyor hep luffy bala şeye rasgele yoldan bir pıçak buluyor adamı pıçaklıyor vs bitiyor o ana kadar da dayak yiyor.İşte ben bunu istemiyorum bir sistem bir kalibre olmalı her şeyin bir özelliği olmalı kısacası adam hikayeye odaklanıyor dövüşleri takmıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık