Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] One Piece'teki En İyi Dövüş (Zaman Atlaması Öncesi)

En İyi Dövüşler?

• Kullanılan toplam oy
    91
O su serpme olmaz bildiğin dereye çıplak atlamış gibi etki yapar. Beklemekteyiz...
Kaido düşerse ki Wano'nun kurtuluşu için öyle olmak zorunda, şunun surasında 2 yıllık bir zaman kaldı:utangac:

Ama yok Oda kıyamamazlık yapar başka bir sürü b*k püsür olaya girerse ki muhtemelen öyle yapacaktır, daha çok bekleyeceğiz...

Luffy Lucci dövüşü tartışmasız zirvede zaten. Sabaody'dekiler de iyidir, birçok yeni karakter ve güçler ile tanışmak keyifliydi. Zoro'nun savaşları da genel olarak tansiyonu yüksek ve heyecanlı oluyor.

O bölümleri animeden takip eden birisi olarak söylüyorum; Lucci dövüşü, anime tarihinin en iyi 3-5 dövüşünden birisiydi.

Öncesi sonrası fark etmez Luffy vs Lucci'den ötesini görmedik şu ana kadar.
+1
Bir de Nami dövüşleri net bir şekilde en kötü dövüşlerdir, belki shounenlerdeki kötü dövüşlere girer. Nami'nin karşısındaki aşırı yavaş, hiç düşünmeden dövüşür, Namı de yavaş yavaş yenmeye çalışır. Değil 6 stil sahibi Kalifa, 4 stil sahibi Nemo bile Nami'yi yener normal şartlarda.

O bölümleri animeden takip eden birisi olarak söylüyorum; Lucci dövüşü, anime tarihinin en iyi 3-5 dövüşünden birisiydi.
Anime tarihi değildir o, one piece tarihidir.

+1
Bir de Nami dövüşleri net bir şekilde en kötü dövüşlerdir, belki shounenlerdeki kötü dövüşlere girer. Nami'nin karşısındaki aşırı yavaş, hiç düşünmeden dövüşür, Namı de yavaş yavaş yenmeye çalışır. Değil 6 stil sahibi Kalifa, 4 stil sahibi Nemo bile Nami'yi yener normal şartlarda.
Yazınızı çok absürt ve alaycı buldum. Zira Nami’nin Litte Garden da savaşmaya başlayıp, Drum adasında yendiği, tam 2 arc boyunca mücadele verdiği o efsane rakip, “Kestia” ‘nın adından bile bahsetmemişsiniz. Lucci dövüşünden bile uzun ve anime tarihinin en iyi dövüşüdür.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık