Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] One Piece'teki En İyi Dövüş (Zaman Atlaması Öncesi)

En İyi Dövüşler?

• Kullanılan toplam oy
    91
Amiral gücünü ve ağırlığını dibine kadar hissettiğimiz anlardan :D Oyuncak etti valla orada Novaları, geldiği öğrenilince herkesin kafayı yemesi falan da çok iyiydi. Şöyle bir sahne daha göremedik, keşke Wano'ya falanda bir amiral gelse.
Kizaru Saka'ya gidecegini soyledi ama suanlik kesinlik kazanmis degil. Ama buyuk ihtimal 1 veya 2 amiral gelecek Wano'ya. Bizim tayfaya bir cehennemi yasatsinlarda baska bir sey istemiyorum :D

:good:

Üçüncüde ki Luffy'nin o kancayı kırdığı sahne ve sonrası bitiriyor beni. Aynı şekilde Zoro ile Mihawk dövüşü de en vuruculardan birisiydi. Ben böyle bir üstünlük kurma daha görmedim. :D
Ya Mihawk çok sığ bir karakterdi o yüzden çok havaya girememiştim ben o vs'de :D Ama sonrasındaki Zoro'nun söz vermesi falan iyiydi.
Kizaru vs Supernova'yı farkedemedim. Supernova tekleyip dalga gecmesi bu serinin en iyi vs'lerinden biri olarak goruyorum :D
"Hız ağırlıktır. Sen hiç ışık hızında tekme yedin mi?" efso ya.

Luffy vs Lucci ve marineford'daki dövüşler. İlk defa ensesi kalınların dövüşünü görmek güzeldi. Her ne kadar çok saçmalıklara sebep olsa da güzeldi.

Arlong vs. Luffy çok iyiydi. Zoro vs Daz Bones da etkilemişti beni. Ace vs. Karasakal efsaneydi. Keşke biraz daha uzun çizseydi onu. Gerçi o dövüşü seride şimdi işleyecek olsa, Kuzan vs. Sakazuki dövüşü gibi hiçbir şey göstermeden geçiştirirdi galiba.

Ya Mihawk çok sığ bir karakterdi o yüzden çok havaya girememiştim ben o vs'de :D Ama sonrasındaki Zoro'nun söz vermesi falan iyiydi.
Orada önemli olan karakteri değildi bence, vurgulanmak istenen zirvede duran birinin varlığı ve Zoro ile arasında güç farkının uçurum seviyesinde olduğuydu. Hala çokta derin bir karakter değil bu arada yüzlerce bölümden sonra bile. :D Bu haliyle de seviyoruz yine de kendisini.

Arlong vs. Luffy çok iyiydi. Zoro vs Daz Bones da etkilemişti beni. Ace vs. Karasakal efsaneydi. Keşke biraz daha uzun çizseydi onu. Gerçi o dövüşü seride şimdi işleyecek olsa, Kuzan vs. Sakazuki dövüşü gibi hiçbir şey göstermeden geçiştirirdi galiba.
Oda'nın vs.leri geçiştirmesi güzel değil cidden, elinde böyle harika bir evren ve karakterler varken hele. Büyük potansiyeller kaçıyor ona üzülüyorum.

Len senin sıkıntıların mı var, tek tek oy verecek seçenekler koysana :oleyo2:

Zoro'ya oy atarken bilmem falancanın dövüşüne de mi atacam yani ?

Len senin sıkıntıların mı var, tek tek oy verecek seçenekler koysana :oleyo2:

Zoro'ya oy atarken bilmem falancanın dövüşüne de mi atacam yani ?
Sığmıyor ki kardeş ben ne yapayım. :D Mecburen böyle yaptım yani. İlla hepsine atıyormuşsun gibi düşünmeye gerek yok, içinde sevdiğin bir vs. varsa zaten gerisi çok önemli değil.

Sığmıyor ki kardeş ben ne yapayım. :D Mecburen böyle yaptım yani. İlla hepsine atıyormuşsun gibi düşünmeye gerek yok, içinde sevdiğin bir vs. varsa zaten gerisi çok önemli değil.
Şu haliyle yok, Chopper'in dövüşlerini ne diye eklemek zorunda hissetin onu anlamış değilim :mad:

Not: Sen @carpe d. em Değil misin ? Kusura bakma ben de o açtı sanıyorum xD

İyi yapmışsın oy veriyorum hemen :hhh::hhh:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık