Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Z

one piece olsun taştan olsun ama böyle senaryo olunca daha bir heyecan yaratıyor. shiki olayındaki saçmalıktan sonra bu filmde böyle bir son olması daha mantıklı olmuş bence. z nin kolunu kesen merak uyandırıyor ama büyük ihtimal saklı kalacak gibi.

Smoker-san çevirdiğin için teşekkürler.Çok güzel bir konu bulmuş senarist kimse olayları güzel bağlamış eline koluna sağlık inşallah film en yakın zamada nete düşerde izleriz.

Z'nin kolunu kesen Savaş Lordu şu anda bana Mihawk ve olabilitesi yüksek olabilecek Kaido olabilir. Kaido da tip olarak kılıç kullanıcısı gibi geliyor bana. Law ve Luffy'nin saldırmayı planladığı kişi de Kaidou olabilir.

Mihawk'ın Z'nin kolunu kesme ihtimali var ama Z'nin ailesine zarar verecek yapıda biri olduğunu sanmıyorum. Bu yüzden Mihawk olayını eliyorum. Büyük ihtimal bu kişi Kaido çıkacaktır. Kaido hem Kılıç Ustası hem de Meyve Kullanıcısı olarak karşımıza çıkacaktır.

Çeviri için teşekkürler.Söylediğin gibi o kılıç örneği mantıklı ama Mihawk'ın meyve kullanıcısı olduğunu düşünmek biraz saçma geliyor bana.Dof desemde söylediğin söz yüzünden Dof'da denmiyo :bilmem:

Eline sağlık Smoker,hikaye çok iyiymiş valla bravo senariste. Z'nin kolunu kesme olayında ise bana göre mihawk değildir kolunu kesen, hem karısını çoçuğunu öldürcek karakterde bi adam değil hemde gördüğmüz kadarıyla meyve kullanıcısı değil belki şahin gözleri meyvedir ama küçüklük resminde de aynı gözler var gibi o yüzden doğuştan gelen bi yetenektir diye düşünüyorum. Dof olabilir meyvesi çok sağlam ve vahşi bi kişilik başka böyle insanları katletmeyi seven bi Kaido var zamanında shictir sonradan yonkou olmuştur belki bilinmez ama bana göre Mihawk değil. Ayrıca Aokiji'nin boynu tamam iyi yara güzelde ayağının gitmesi biraz fazla olmuş şimdi Akainu'da da kalıcı bi yara olması lazım umarım sapasağlam çıkmaz karşımıza:D Onun dışında Z'de o kadar kötü biri değilmiş Kizaru ise umursamaz tipinin altında tam bir şeytanmış onu anladık:D

Z'nin kolunu kesen Savaş Lordu şu anda bana Mihawk ve olabilitesi yüksek olabilecek Kaido olabilir. Kaido da tip olarak kılıç kullanıcısı gibi geliyor bana. Law ve Luffy'nin saldırmayı planladığı kişi de Kaidou olabilir.

Mihawk'ın Z'nin kolunu kesme ihtimali var ama Z'nin ailesine zarar verecek yapıda biri olduğunu sanmıyorum. Bu yüzden Mihawk olayını eliyorum. Büyük ihtimal bu kişi Kaido çıkacaktır. Kaido hem Kılıç Ustası hem de Meyve Kullanıcısı olarak karşımıza çıkacaktır.
Kaido mantıklı olabilir ama kolunu kesen kişiyle ailesini öldüren farklı kişiler. Onun için Mihawk olma ihtimali var demektir.

O adam Kaido çıksın ben One Piece'sin mantığından bir b.k anlamadığımı kabul eder bırakırım seriyi.

Shichibukai-Kadio?
Kesmek --Kaido
Nasıl Kaido mantıklı geliyor?
Abicim daha Kadio nedir ne değildir onu bile görmedik zaten açıklanmaz o shichi bence sır gibi kalır.

Farz edilip diyorum .%100 kesin birşey konuşuyormuşum gibi cevap veriyorsun.
Dostum daha adamın yüzü bile görünmedi karartı şeklinde bir görüntü var elimizde başka birşey yok nasıl kılıçla savaştığını farz ediyorsunuz?
Ayrıca Moria ile nasıl savaştığıda açıklanmadı ki karakterin neyse konu dağılmasın.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık