Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Z

Arkadaş adamın sesinin verdiği duygusallık mı bilmem ama sevdim valla Z'yi.Bu arada eline sağlık Smoker

Z'nin kolunu koparan kişi, muhtemelen Mihawk. Çünkü Neo Denizciler'in bayrağında bildiğin Mihawk'ın kılıcı var. Denizciler'in amblemi ve Mihawk'ın kılıcının resminin üzerine kendi logosunu yerleştirmiş.

Hikayesi oldukca güzel ve mantikliymis. Karakterler nasil baglanacak, kim kimle nasil bir araya gelecek diye merak ediyordum, hos bi yanit oldu. Dedigin gibi Mihawk oldukca mantikli ama su an olaylar ufak ufak Dof'un üzerinden ilerlerken ona da baglanirmis gibime de gelmiyor degil.

meyve kullanıcısı shichibukai muhtemelen doftur, oars'ın ayağını nasıl kestiğini gördük. ayrıca filmin çıkacağı tarihlerde anime yavaştan dof'a değinmeye başlayacak joker olarak. bir şekilde bağlanırsa güzel olur.

eline saglık ceviri için smoker.konu güzel akainuyu,garpı,aokijiyi ve kizaruyu 2 yıl sonraki halleriyle görecegiz.zaten şimdiye kadar göstermemesini eleştiriyorduk sanırım filme saklamıs e.oda ticari kaygılar nedeniyle.

genel olarak akainunun aokijiden bir bacak ve kocaman bir parca aldıgını ögrendik.zephry denen adam sengoku amiralken muhtemeln diger amiral,garpın amiralligi red edip rogerın peşinden gittigi zamanlarda.zaten kuzan,borsalino,sakazuki o zamnlar koramiral ve hep birilerinin ögrencisi olrak yükselmişler.kuzan ve saul garpın etrafında gösterildi mesela.o yüzden doberman agladıgına göre o da zephry tarafından yetiştirilmiş.keza sensei diyen uyuz kişilik kizaruda.su kizaruyu cok fena dövmesini istiyorum su an luffynin ve aokiji harbi adamın dibi :D

filmde en önemli olay znin kolunu kesen ve meyve kullanan ve sonradan shicbukai olan adam.muhtemelen hepimiz mihawk ve doflamingoya yoruyoruz ama tam emin degilim smokerın kılıc benzetmesi güzel ve sonra opnin genel hikayesi jokere dogru kayıyor yani dofta olabilir.her halükarda görüyoruzki amiralde olsalar son 3 amiral bambaska seviyedelermiş.büyük patlamada z nin kmlerce ucması ve bilincini kaybetmesi ve kizarunun ah bile dememesi logianın gücünü cok iyi vurgulamıs.

dipnot;luffy ve z yi almak için 6 koramiral ve bir amiral gelmiş.keske aokiji bıraksaydıda ikisi z düserken omuz omuza savassaydı:rolleyes: ve bu dakikadan sonra luffynin amirallerle dövüsebilecegine hükmettim.ayrıca z gibi kairoseki destegi kullanan smokerıda amirallige yakıstırdım bundan bir kac arc sonrası için ;)

Aokiji harbiden süpriz oldu.Z ye kızalım derken Kizaru ortaya çıktı benim gibi bir bit yavrusu varken başkasına sövmek olur mu? Dedi.

Eline sağlık Smoker.
Film senaryo ve karakter bakımından coşmuş harbiden. Keşke cam veya raw düşse de izlesek diyecem ama japonyada bu işi çok sıkıya aldıklarından onların bile gelmesi 5-6 ayı bulur.

Z'nin kolunu koparan kişi, muhtemelen Mihawk. Çünkü Neo Denizciler'in bayrağında bildiğin Mihawk'ın kılıcı var. Denizciler'in amblemi ve Mihawk'ın kılıcının resminin üzerine kendi logosunu yerleştirmiş.

O logoyu gördüğümden beri bu konuya bende çok takıldım , Mihawk almıştır o kolu gibime geliyor , Zaten artık dahil etmeli filmlere shicleri.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık