Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] One Piece Yazı Dizisi

Ellerine sağlık, devamını beklemekteyim. Anlatış şeklinle One Piece evreni hakkında bilgi veren ve okuması keyifli bir kaynak olacak. İlk halinde Kozuki Hanesi'ni belirtmemiştin yanılmıyorsam, olay örgüsüne göre böyle açıklanmş bilgileri eklemen çok iyi olmuş. Kitabelerin sayılarını falanda ekleyecek misin yazının devamında? Yazıyı kaynak olarak gördüğüm için eksik kalmasın dedim. :)
Şu şekilde olacak. Genel hikaye kapsamı bittikten sonra, detaylı bilgiler ayrı anlatılacak. Dinler, ırklar, yönetim şekilleri gibi.

Fakat daha önce kimsenin kalkışmadığı bir çılgınlığı yapan Gol D. Roger isimli bir korsan, hem korsanların kaderini hem de dünya tarihini baştan aşağıya değiştirecekti.
Bölüm sonları da heyecan uyandırıyor. Hayır biliyor olmama rağmen merak ediyorum nasıl anlatılacak diye. :D

Güzel yazmışsın yine, eline sağlık.

One Piece geçmişini ve One Piecedeki sistemleri çok iyi anlatmışsın. Sırada ney var? Epey uzun olacağa benziyor.
Bildiğiniz şeyler demişsin de bilmediğim şeylerde var içerikte :D Misal tutuklanan korsanların sonsuza dek id'de kaldığını bilmiyordum, hepsinin zamanla infaz edildiğini düşünüyordum, vay be.

One Piece geçmişini ve One Piecedeki sistemleri çok iyi anlatmışsın. Sırada ney var? Epey uzun olacağa benziyor.
Bildiğiniz şeyler demişsin de bilmediğim şeylerde var içerikte :D Misal tutuklanan korsanların sonsuza dek id'de kaldığını bilmiyordum, hepsinin zamanla infaz edildiğini düşünüyordum, vay be.
Yeni sayıda Büyük Korsan Çağı'nı anlatacağım. Impel Down konusunu okusan, bilirdin.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık