Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] One Piece Yazı Dizisi

güncellemeye gerek yok bence herkes zaten anlar o olaydan önce yazıldığını. sen devamını getir bence. teşekkür ederiz

Beklenen gün geldiğinde Roger, doğduğu yer olan Doğu Mavi'nin Loguetown Adası'nda kafası kesilerek idam edildi.
@Smoker İdamı kafası kesilerek mi oldu ? Göğsüne kılıç saplanarak öldürülüyor sanıyordum. Animede göğsune kılıç (mızrak gibi sapı uzun bir şey) saplanarak öldürülmüyor muydu ? Animedeki olay, Oyaci'nin kafası değil de bıyığının yarısının uçması gibi yine çocuklar için yapılmış bir şey mi?

@Smoker İdamı kafası kesilerek mi oldu ? Göğsüne kılıç saplanarak öldürülüyor sanıyordum. Animede göğsune kılıç (mızrak gibi sapı uzun bir şey) saplanarak öldürülmüyor muydu ? Animedeki olay, Oyaci'nin kafası değil de bıyığının yarısının uçması gibi yine çocuklar için yapılmış bir şey mi?
Animede öyle yapılmış, mangada Roger'in idam sahnesi uzaktan gösteriliyor.

Vegapunk'ın yaptığı Şeytan Meyvesi başarısız olarak kabul edilmiştir. Bu meyve Kozuki Momonosuke tarafından yenilmiştir. Momonosuke gücü sayesinde ejderhaya dönüşebilir, fakat görüldüğü kadarı ile bu dönüşümü kontrol edememektedir. Meyvenin kararsız hali yüzünden başarısız olduğu düşünülmektedir.
Başarısız meyve, Momonosuke yerine başka biri tarafından yenseydi, o kişi meyve gücünü kontrol edebilir miydi ? Yani meyveyi Oden yada Rayleigh gibi güçlü biri yerse, Kaido gibi devasa bir ejderha olabilir mi ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık