Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] One Piece: World Seeker (PS4, XBOX ONE, Steam)

Aslında hiç de zor değil bu tür sandbox ve hatta multiplayer bir oyunu yapmak. Adamların yapmama sebepleri Zor olması değil karakterleri reklam olarak kullanıyor olmaları.
Zorluktan kastım heriflerin öyle bir sistemi zor kurması ve uğraşmamaları yoksa piyasa da bir çok oyun türü mevcut. Ben yinede seviyorum bildiğim okudugum sahneleri aynı ve farklı karakterlerle oynamayı

İstediğiniz sistem ve düşünce malesef daha gerçekleşebilecek düzeyde değil. Bu tarz düşünüp güzel oyunlardan mahrum kalıyorsunuz.
Bu tarzda onlarca oyun var.Sırf oyun için kurulan evrenler ve yazılan hikayeler.Üstelik bir çoğu One piece kurgusunun da ötesinde evren ve hikayer.İsteseler çok rahat bu tarz bir oyun yapabilirler ama mevzu yapabilirler mi değil yaparlar mı.

@Capone Gang Bege doğru söylemiş.Olay tamamen karakterleri reklam etmek ve pazarlamaya yönelik.

Oyunu Ganbarion yapıyormuş. (Unlimited World: Red ile aynı yer.) Fragmanın normal hali de gelmiş:

Son çıkan Shonen Jump sayısında oyunla ilgili bir sayfa varmış. Bu sayfada Luffy'nin Elephant Gun tekniğini görüyoruz. Ayrıca "Gomu Gomu Gun" tekniği ile düşmanlara headshot atabiliyormuşuz. Oyunda düşmanlara bodoslama dalabileceğimiz gibi, çıkıntılara tutunarak veya diğer saklanma noktalarından yararlanarak gizlice de ilerleme imkanımız varmış.

Yav bıktım artık şu reklam amaçlı oyunlardan abi animeye benzeteceğiz diye animasonları animemsi yapıyorlar ama oyunlarda gitmiyor şu anime efektleri anlasalar keşke artık. Of normal teknolojiyi kullansalar keşke artık.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık