Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] One Piece Treasure Cruise/ Android-iOS

arlong özel adası geldi en az 20 kere kestim expertte 30 stamina olan halen düşmedi nerede farmlıcaz bu arlongu

US serverda oynuyorum ben. Invite Friend bölümünden ID ile eklenebiliyor arkadaş bu arada.
Japon versiyonu tavsiye ederim. Sürekli özel adalardan geliyor... Adminden gelen gem ve diğer hediyeler dışında hem özel adalar sayesinde hemde yeni güncelleme sayesinde (6.2.0 marine fort bölüm 2 geldi..) haftalık puana göre hem gem hemde 15klık kaplumba veriyor... :D Bunun dışında daha önce dediğim gibi evolve için gereken malzemeleri gem ile o bölümleri yaparak alabiliyorsunuz... Şimdiye kadar Ace Luffy(gear 3) Koala devrim ordusundaki balık adamı Namiyi(3. seviyede) Zoroyu evolve yaptım geliştirdikçe evolve yapıyorum... yakın zamanda geliştirdiğimde Namiyi Brooku Zoroyu(asura) ve Tbon nu evolve yapıcam. :D
Kısaca Japon versiyonu tavsiye ederim 10 kat daha iyidir us versiyondan ne kadar övsem az.
Ek olarak birde takas gibi birşey var. altın yada gümüş karakterleri belirli bir puan karşılığında (PT) satarak başka karakter alabiliyorsun.

arlong özel adası geldi en az 20 kere kestim expertte 30 stamina olan halen düşmedi nerede farmlıcaz bu arlongu
arlong her zaman heryerde düşmüyor.. :( us serverde oynarken kendi adasında düşürdüydüm nasıl oldu hiç bilmiyorum daha 1.sinde düştü hemde ama japon serverde düşüremedim...
Yanlız şunu söyleyeyim. Karakterler özellikle stamina 15'te düşebiliyor. Altın yani 4 yıldızlı karakterleri 15te, gümüş şansa bağlı olarak stamina 10da düşüyor.
Ben Koalayı ve diğer balık adamı stamina 10da düşürdüm. ve geliştirdim. Özel bölümlerde bazı bölümlerde taç oluyor o bölümlerden özellikle düşürebilirsiniz.

Son düzenleme:

Silinmiş Üye

Bizim çoğunluk nerede oynuyor şimdi ? US, EU, JP ? Ona göre kalabalık neredeyse hemen yancı olayım :D

Bizim çoğunluk nerede oynuyor şimdi ? US, EU, JP ? Ona göre kalabalık neredeyse hemen yancı olayım :D
zaten sadece us ve jp var diye biliyorum. Açıkçası Japon versiyonda çoook fazla güçlü şahıslar var. lvl 60-70 olup 1300-1400 ün üzerinde karakteri olan çok bende.. :D
yerli oynayan var mı yok mu bilmiyorum. Ama japon versiyonda daha rahat gelişirsin ben sana onu söyleyeyim.
bende şimdi beyaz sakalın gemisi var vergodaki gibi sürekli haki yapıyormuş gibi oluyor power up veriyor bana. ama süresi kısıtlı yakında bitecek gerçi.. :D
yukarda yazdığım gibi japon versiyonda kolaylıklar hediyeler daha fazla.

Silinmiş Üye

zaten sadece us ve jp var diye biliyorum. Açıkçası Japon versiyonda çoook fazla güçlü şahıslar var. lvl 60-70 olup 1300-1400 ün üzerinde karakteri olan çok bende.. :D
yerli oynayan var mı yok mu bilmiyorum. Ama japon versiyonda daha rahat gelişirsin ben sana onu söyleyeyim.
bende şimdi beyaz sakalın gemisi var vergodaki gibi sürekli haki yapıyormuş gibi oluyor power up veriyor bana. ama süresi kısıtlı yakında bitecek gerçi.. :D
yukarda yazdığım gibi japon versiyonda kolaylıklar hediyeler daha fazla.
JP geldim. ID : 667,721,236 üzerinden ekleyebilirsiniz friende :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık