Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Testi

1. seri boyunca skypeia çıkan tek gemi hasırşapkaların gemisi. bir ikincisini yada iki geminin orada karşılaşmasını beklemiyorum. ama soruda verdiğin ayrıntılarda çok önemli. 2013 milenyumunu bekleyip görelim derim ben.

2. göl maya tutmaz görüşü muteber olmak ile beraber dört adet nasreddin hocanın bulunduğu soruda "ya tutarsa" ihtimalini yabana atmak doğru cavebı ısklamak olacağından soruda bulunan 340 sayısınıda şifre olarak değerlendirdiğimden 40 dekametre diyeceğim. eğer cevap doğru ise her türlü hilecilikten yargılanmaya razıyım. yalnız tek gitmem soruları hazırlayanıda deşifre ederim.

3. burada ilk okula gitme yaşının aşağı çekildiği bilinçli bir şekilde atlanarak yanıltma yapılmak istenmiştir. ayrıca nedim bir insan değil 100 hektar alana yayılmış yüzlerce kaplumbağadan oluşan bir kaplumbağa topluluğudur. Nedim in bir kaplumbağa olma olasılığı yoktur. kaplumbağa topluluğudur.

4.bir diğer şaşırtmalı soruda bu arkadaşlar Luffy nin bitirdim dediği iş bitmiş sayılmayacağından dahası Franky nin yaptığı işi bile bozacağından o iş bitmiş gözüksede bitmez. Franky Luffy gibi olur mu bilemem ama o iş yıllar yılı bitmez demek istiyorum.

5. sakal kelimesi argoda avanta anlamına gelir zaten. nami avanta isterken mahsun değil karşıdakini önemsemeyen vurdumduymaz bir yapıya sahip olmalıdır. doğrusu budur.

6. ciddi bir tari sorusu ile karşı karşıyayız. bu soru ile ilgili kopyayı doğrudan Hz. Oda dan almış bulunmaktayım. Bu soru için Smoker a ayrıca teşekkür ederim. İnsan ın bilgisini gerektiği şekilde ortaya koyması için iyi bir fırsat. Antik krallıktan bile önce balıkadamlar deniz atı yarışlarında ve beraberinde düzenledikleri organizasyonlarda eğlencenin dibine vurmaktaydılar.

7. tabii ki baratie de görülür arkadaşlar. burada iki husus çok önemli birincisi Luffy nin lastik meyvesi yemiş olması ki bu durum atlandığında bütün grandline ikliminde değişmeler olmaktadır. diğer husus ise pi sabiti dir. pi sabiti 3.14 aldığınızda depremlerin etki alanını en doğru şekilde hesaplamak mümkündür. kızıl bacak zeff in grandline dan çıkma sebebide bu tundra iklimidir. ancak kendisi Luffy nin lastik meyvesini hesaba katmadığından vede grandline dan çıkarken baratie yi arkasında bırakmadığından tundra ikliminden kurtulamamıştır. ne zaman ki Luffy ile karşılaştılar bu etkiden kısmen kurtulmuşlardır.

8. 17 mavi 1 kırmızı topun içinden 5 adet top çektiğimizde ya 5 mavi yada 4 mavi 1 kırmızı çekme ihtimalimiz var. oranlarını burada verip teknik detayla sizin canınızı sıkmayayım. bu durumu hesaba kattığımızda kovulmuş bir amiralin yaz aylarında soğuk hava deposunda çalışma ihtimali % 5 civarıdır. 1 kırmızı çekme durumunda % 5 in biraz altındadır. diğer durumda % 5 in biraz üstündedir. her iki durumda % 5 yuvarlanabilir bir durumdadır.

9. Brook feat. Rumbar Pirates ilk solo değil ilk koro albümünün adıdır. doğru cevap denizler altında 20.000 brook olacaktır. denizler altında 20.000 fersah romanını okuyunca kendini ilk defa korsan olarak hayal edip aynı zamanda müzik hayatının başladığı ilk solo albümünün çıkış parçası olan bu şarkıyı dile getirmiştir.

10. Luffy henüz tuvalet eğitimini yeni aldığı zaman tuvaletteki sifonu çektiğinde duyduğu sesi taklit ederek voşş nidasını kullanmaya başlamıştır. Lastik meyvesi tedikten sonra bu sifon onun lastikten dışkılarında işe yaramayınca nu kelimeyi kullanmayı bırakmıştır.

Brook'un ilk solo albümünün adı nedir ? Bir Garip Kemik ve redlinenin eteğine... çok sağlam olmuş okudukça güldüm

1 ~ A. 2001 Sonbaharı
2 ~ D. Göl maya tutmaz
3 ~ B. Bir miktar (Chopper ile Nedim iyiymiş.)
4 ~ A. Franky, Luffy'i daha ilk gün kalasla döver!
5 ~ D. “Nami” yerine “Nami Can” gelirse! :D:D
6 ~ A. Sayısal Poneglyph – Antik Krallık Ahahahahaha :D
7 ~ C. Water 7
8 ~ D. Hepsi
9 ~ C. Red Line'ın Eteğinde :DD:D:D:D:D
10 ~ D. Bea
11 ~ B. Yavruağzı
12 ~ D. Sürse ne olur?
13 ~ D. Göbek altı bölümü
14 ~ A. Mutasyon

Sorular ve şıklar süperdi. İyi güldüm ^^
Sallama konusunda seviye atladım bu test ile.

Brokun ilk solo albumu

bir garip kemik
denizler altinda 20.000 brook
Red linin eteginde celiskide kaldim xd cok iyiymis devami gelsin

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık