Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Film] One Piece Stampede [Ağustos 2019]

20. Yıla özel çıkacağı için beklentim biraz olsun var. Ortalama bir baş kötü, prenses, kötü adam ve tayfası ilk sahnelerde şovunu yapması, tayfanın karşılaştığı ilk kötü adamdan çalım yemesi, prensesi luffy ve zoro ikilisinin ortasından kaçıran hamam böceği meyvesi yemiş kötü adam(yerin altından hızını alarak çıkıyor, 325 km hızla. hakim var kata'yı yendim diyin kim inanır). Beklentim büyük anlayacağınız.

Film Gold görsel olarak iyi bir filmdi mekan tasarımı güzeldi ama basit bi' olay örgüsüne sahipti ve filmde tayfa arka planda kalmıştı.Bi SW veya Z değildi. Bu film 20.Yıl için olacağından iyi bir beklenti yaratıyor. Umarım fiyasko olmaz.

Film Gold görsel olarak iyi bir filmdi mekan tasarımı güzeldi ama basit bi' olay örgüsüne sahipti ve filmde tayfa arka planda kalmıştı.Bi SW veya Z değildi. Bu film 20.Yıl için olacağından iyi bir beklenti yaratıyor. Umarım fiyasko olmaz.
Olmaz herhalde o kadar kötü ayrıca basit olay örgüsü bence olumlu bir şey

20. yıla özel olacaksa eğer Oda kesin filme kendisini de ekler çizer yani...
Garp Sengoku WB ve Roger film de yeri bitmiş bu 4 karakteri işlese süper olur.
Yaşlanmış kenara çekilmiş ölmüş karakterler... içine belki Shanks serpiştirir..

ace vs blackbeard serideki çizim olsun tasarlanma biçimi olsun en güzel 3 vs lerden birisidir benim için. özellikle flame emperor saldırısını görünce heyecanlandım umarım güzel birşeyler gelir

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık