Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Film] One Piece Stampede [Ağustos 2019]

Bir yerde görmüştüm bu filmle alakalı ama oyle degilse uzgunum. Belki de aklımda kalmış demişimdir. He olursa şasırma ama. :)
O video bir şey için yapılmıştı ama ne için olduğunu hatırlayamadım. Bir yeri gezmeye gidenler için mi neydi. Önemli bir şey değil yani. Filmle de alakası yok bildiğim kadarıyla.

Şu karakteri uçurmasalar bile filme eklenecek karakter sayısı insanları filme götürürdü, yani gerek yok böyle şeylere. Gram film ilgim olmayan beni bile merak ettirdi film, filler dediğin böyle olur işte cümbür cemaat.

Wb serideki en taşaklı adammış, Rogerdaki adamlara baka Wb’deki adamlara bak.Buggy bile bu adamlarla KK olurmuş.Hepten bok ettiler seriyi, tamam KK tayfası elit olmalıda her açıklanan adam da amiral sevyesinde olmasın :artiz:

Wb serideki en taşaklı adammış, Rogerdaki adamlara baka Wb’deki adamlara bak.Buggy bile bu adamlarla KK olurmuş.Hepten bok ettiler seriyi, tamam KK tayfası elit olmalıda her açıklanan adam da amiral sevyesinde olmasın :artiz:
Filler bir karakteri güç olarak bu kadar şişirmeleri hoşuma gitmiyor. Sonra aklıma Luffy'nin filmde Shiki'yi yendiği falan geliyor. Diyorum "Aman, boş ver."

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık