Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Sınavı II

DaNTeFe

Yarar veya yaramaz.... Anime hakkında bilgin olması gerekir... Özellikle fanıysan... Bir arkadaşın yeni baslarken sana bu sorulardan birini sorsa napcan? O yönden düşün... Ben 5 kere baştan izledim... Bütün wikiyide ezberledim nerdeyse... Ama hala bilgim az geliyor... Ayrıca çok zoruda olcak merak etme...
Yeni Animeye başlıyacak arkadaşım bana Meyve adlarınımı soracak :oleyo2:
AnaSenaryo ile bilinmesi gereken herşeyi bildikten sonra gerisi sadece ek bilgi bence...Bu güne kadar Gomu Gomu'yu bilmemiz bize One Piece'yi kazandırmadı :oleyo2:
Senin Bu Anime'ye verdiğin Değeri Oda-Kun bile vermez :oleyo2:
Fakat sırf bu güne kadar izlediğim en iyi anime olduğu için (Aynı zevki yaşamıyacak bile olsam) tekrar baştan izleyeceğim...(Yüzüklerin Efendisini 10 kere (9Normal 1 Extended) İzlemiş biriyim :good:)

istediğimiz sorudan başlayabilirmiyiz :D :D
hocam kalırsam yaz okulunda bu ders açılıcakmı ona göre alcam bu dersi :D :D
pşşt öndeki ( kimse artık :D ) kopya versene :D

Yeni Animeye başlıyacak arkadaşım bana Meyve adlarınımı soracak :oleyo2:
AnaSenaryo ile bilinmesi gereken herşeyi bildikten sonra gerisi sadece ek bilgi bence...Bu güne kadar Gomu Gomu'yu bilmemiz bize One Piece'yi kazandırmadı :oleyo2:
Senin Bu Anime'ye verdiğin Değeri Oda-Kun bile vermez :oleyo2:
Fakat sırf bu güne kadar izlediğim en iyi anime olduğu için (Aynı zevki yaşamıyacak bile olsam) tekrar baştan izleyeceğim...(Yüzüklerin Efendisini 10 kere (9Normal 1 Extended) İzlemiş biriyim :good:)
Diyelimki birinin gücünü beğendi sordu... Olabilir... Benim başıma çok geldiğinde tüm karakterlerin meyvelerini ezberledim.... Güçleriyle birlikte...

Bune ya ... 3 tane bildim :) hehe nasıl izliyosam artık :D Neyse hiç yoktan iyidir :) (test için teşekkürle Smoker Sama o kadar emek harcamışsın... )

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık