Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece RPG

Bir süredir hazırlık aşamasında olan One Piece RPG(Role Play Game) sitesi neredeyse tamamlanmış durumda ve şu anki en büyük eksiği üyeler. Sitede şu anda yaklaşık on üye bulunmakta, bunların haricinde de yedi adet admin var ki bunların dördü rp anlatıcısı. Elbette bu sayı başka bir rpg evreni için yeterli olabilirdi fakat one piece gibi geniş haritaya sahip bir evrende biraz daha kalabalık bir kitle olsaydı çok daha zevkli olacağı kesin. Bende bunu düşünerek bu konuyu açmaya karar verdim.

Sitenin linki: http://one-piece.forum.st/
Ayrıca site hakkında genel bir bilgi almak için RPG-Base forumunda bulunan inceleme yazısı okunabilir. Onun linkini de şöyle vereyim: http://rpg-base.com/index.php?act=ST&f=11&t=77

Sitenin henüz beta olması dolayısı ile bazı eksiklikleri olduğu doğru fakat bu aynı zamanda şu anda kendi fikirlerinizi adminlere iletmeniz durumunda sitenin gelişiminde etkili olabileceğiniz anlamına geliyor. Hem mmorpg oynayanlar bir oyuna betadayken başlamanın avantajlarını çok daha iyi bilirler.

Dünyanın en genç amirali ve birçok başka ilginç NPC daha sitede bulunmakta. Bu NPC karakterler ile ilgili bilgileri de sitede bulunan gazeteler aracılığı ile kolayca hem player hem de karakter öğrenebiliyor. Dahası gazetelerin işe büyük ölçüde gerçekçilik de katıyor olduğunu unutmamak gerek.

Sitedeki gazete haberlerini merak edenler için:

Not: Site benim değildir.

R

Roronoa Zoro

Berk'e söyleyin adam olsun, Tanrısal kafasını kırarım onun :)

U

Unknown

Bu yazısıyla oynanan bir oyun kendi hikayenizi gücünüzü geçmişi geleceğinizi falan yazıyorsunuz.Onay alırsa devam edip ilerliyorsunuz yazı ile..

Wtf
İlettim, verdiği cevap aynen şu şekilde: "Tamam abi."

ÜbelBlatt
Şimdiden hoş geldin. :)

Demirhf & Alceros
Visums'un da dediği gibi, RPG forum üzerinden yazıyla oynanılan bir oyun. Kendi karakterinizi yaratıp, onun yaptıklarını yazıya dökerek sisteme bağlı olarak geliştiriyorsunuz.

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2020.
Tasarım Korsanfan V.5.5
Yukarı Çık