Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
  1. One Piece 873 Türkçe İndir
    Uyarıyı kapat
  2. Hasır Şapka Korsanları'nın Arkeoloğu Nico Robin Tıkla-Oku
    Uyarıyı kapat
  3. Okumadan Geçmeyin: Korsanfan Deyimleri Sözlüğü Tıkla-Oku
    Uyarıyı kapat
  4. One Piece Dünyası Zaman Çizelgesi İçin Tıklayınız
    Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

One Piece |Orjinal Manga |Türkçe|Yüksek Kalite|Siyah Beyaz|Güncel

'Manga' forumunda cilekes tarafından 15 Tem 2017 tarihinde açılan konu

1. Gümüş Üye

Gümüş (Üye)
    Mesaj Sayısı 919
    Üyelik Tarihi27 Ağu 2012
    @Smoker @NiTian ErXing

Siz de haklısınız ama x varsa bize gerek yok, biz varsak x'e gerek yok yanlış bir düşünce değil mi?

Mangastream, ne de olsa mangapanda çeviriyor bize gerek yok dese kabul mu edicez?

2. Hyakuju no Kaido The Strongest Creature

Hyakuju no Kaido (The Strongest Creature)
    Mesaj Sayısı 345
    Üyelik Tarihi13 Ağu 2015
    bende istiyorum
    elinize sağlık

3. kadir †. Tartarus'dan Gelen Tatar Site Yetkilisi

kadir †. (Tartarus'dan Gelen Tatar)
    Mesaj Sayısı 6,452
    Üyelik Tarihi4 Tem 2012
    Telif istemeselerde net'e yükleyebilsen keşke :(

4. cilekes Üye

cilekes (Üye)
    Mesaj Sayısı 56
    Üyelik Tarihi10 Oca 2012
    Ne kadar sacma bir yorum olmus :) neden trojan atayim ki insanlara? 3 kisiye link yolladim sor bakalim herhangi bir sıkıntı var mı dostum? Linki açiktan sunmamamin tek nedeni malum yayinevinin telif hakki sonucu sitenin basinin agrimasini istemememdir ;)

5. cilekes Üye

cilekes (Üye)
    Mesaj Sayısı 56
    Üyelik Tarihi10 Oca 2012
    Açikcasi boyle bir proje icerisinde olduqunuzu 6 ay oncesinde tombe sayesinde ogrenmistim ancak bekledim ve siz paylasmayinca paylasmayi dusundum. Benjm yuzumden projenizden vazgececekseniz ben birakayim siz sunun dostum. Acikcasi bu dusunce icinde olman beni uzdu. Sonucta siz kendiniz ceviri yapip sunacaksiniz. Ben hali hazirda olan birseyi tarayip sunuyorum. Gönül ister ki renkli versiyon icin ekip olarak birseyler yapalim ama o da olmuyor. Bu konuda tombeylede konusmustum birkac ay once sanada yazmistim ama bir cevap alamamistim :(

Not: Konuya yorum atan arkadaslara linki yolluycam. Buqun duqun cemiyetimiz olduqu icin ve qece yolculuqum olduqu icin yarin aksama kadar taramaya ara vermek zorundayim. Yarindan itibaren paylasim devam edecek ;)

6. Smoker the White Hunter Site Yetkilisi

Smoker (the White Hunter)
    Mesaj Sayısı 12,226
    Üyelik Tarihi22 Nis 2009
    Tek One Piece yapıyor olsak, dediğinde haklısın. Ancak aynı şey yapılırken, farklı projelere yönelmek daha mantıklı olur.

7. Smoker the White Hunter Site Yetkilisi

Mesaj Sayısı 12,226
    Üyelik Tarihi22 Nis 2009
    Tamamı renkli One Piece işi bizim emeklilik projemiz olacaktı. Ayrıca ben ekip işine karşı bir insanım. Bir de g harfini q yapmasan daha iyi olur.

8. Gümüş Üye

Gümüş (Üye)
    Mesaj Sayısı 919
    Üyelik Tarihi27 Ağu 2012
    Abi bu yayınevi seneler önce başladı ve şu an Water Seven'da. Güncele gelmeleri yine seneleri bulur.
    Siz her hafta çeviriyorsunuz ve ben dahil sitenin ekseriyetinin ilk tercihi sizin yaptıklarınız. Hatta One Piece ile Tortuga'dan başka adamakıllı ve istikrarlı ilgilenen yok.

Yani bu çeviriler bana göre sizinkilerin yerine ikame edilecek kalitede değiller. Sadece şu an için serinin ilk yarısının kötü çevirisi yüzünden tercih edilebilirler. Sizin projenizden sonra ona da gerek kalmayacak (benim açımdan).

Kimse sizi yapıp yapmamaya zorlayamaz ama ben hala projenizi gönülden destekliyorum.

9. cilekes Üye

cilekes (Üye)
    Mesaj Sayısı 56
    Üyelik Tarihi10 Oca 2012
    Ekip işine neden karşısın buna bir anlam veremedim. Renkli bizim emeklilik projemiz olacaktı derken öyle bir söylemişsin ki sanki ben tüm bu hayalinizi elinizden almışım gibi söylemişsin :( eğer projenize engel olduysam tamam ben vazgeçmeye razıyım yeter ki siz projenizden vazgeçmeyin. Bu isin piri sizsiniz sonuçta. Ve tüm forum sizin projenizi bekliyor ;)

10. Smoker the White Hunter Site Yetkilisi

Mesaj Sayısı 12,226
    Üyelik Tarihi22 Nis 2009
    Bir eserde bütünlük önemlidir. Çeviri biçimi en başta nasıl ise, sonda da öyle olmalıdır. Bir ekipte bu dediğim olmaz. Herkesin farklı bir tarzı vardır. Eli yüzü düzgün çeviri ve net sayfalar varken, renkli olarak baştan çevirmek külfet olur. Biz renkli olarak baştan yapalım dedik, çünkü adam gibi çeviri ve kaliteli edit yoktu. Bu sorunu sen çözmüşsün. Hali hazırda böyle bir girişim içindesin, o yüzden kendimizi yormamıza gerek yok. Umarım anlatabilmişimdir. Ayrıca biz istersek zaten yaparız. Elimizden bir şey almadın yani.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık