Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Kozuki Momonosuke

Bu karakter hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 40 34.2%
  • Sevmem

Kullanılan: 77 65.8%

• Kullanılan toplam oy
    117
Momo'ya yüklenen misyonla Luffy arasında bir bağlantı var. Kalıtsal ya da kadersel bir özelliğe sahip Momo. Bu yönüyle Luffy'yi anımsatıyor. Wano'da zaman odası gibi bir şey olursa Zoro Wano'yu bu çocuğun ellerine bırakır. Güçlü bir samuray olurdu eğer büyüseydi. Çok sağlam bilgiler öğreneceğiz bence Wano ve Momo üzerinden. Beklenti büyük.

Kozuki ailesi Zunisha'a yürü emrini vermiş soyu 1000 yıl öncesine dayanan bir ailedir. Son üyeside bu Momo'dur diye düşünüyorum.
Bakalım ne çıkacak.

İlk görüşümüzde zaten ejderdi bu velet. Vega meyveyi yedirmiyor bu kendi buluyor. Bunlarda yanlış hatırlıyon.
Ben Vega yediriyor demedim, nasıl bu yedi veya niye buna yedirdiler, sonra niye el altında tutmadılar dedim.
Vegapunk'ın meyvesi laboratuvarda duruyordu camın içinde. Momonosuke gururundan yemek yemediği için açlıktan o meyveyi yiyor yanlışlıkla.
Orada tahminen akıl yürüttüm ama valla hiç çağrışım yapmadı. Sende kütüphanede yazmamışsın bende kısaca fikir yürüttüm. Diğerleri doğru değil mi, gemide Dof bunun adını falan söylüyor.

Ben Vega yediriyor demedim, nasıl bu yedi veya niye buna yedirdiler, sonra niye el altında tutmadılar dedim.

Orada tahminen akıl yürüttüm ama valla hiç çağrışım yapmadı. Sende kütüphanede yazmamışsın bende kısaca fikir yürüttüm. Diğerleri doğru değil mi, gemide Dof bunun adını falan söylüyor.
Oden'in oğlu olduğu için Doflamingo onu istiyordu. Çünkü Oden, Raftel konusunda bilgiliydi. Bu bilginin Momonosuke'de de olduğunu düşündüler. Olay bundan ibaret.

Oden'in oğlu olduğu için Doflamingo onu istiyordu. Çünkü Oden, Raftel konusunda bilgiliydi. Bu bilginin Momonosuke'de de olduğunu düşündüler. Olay bundan ibaret.
Bu bilgi nerde geçiyor merak ettim. Momonosuke'nin Odenin oğlu olduğunu bir samuraylar falan biliyor diye düşünüyordum. Hem Dof Raftel ile ilgileniyor mu ki?

Dof Kaido'nun adamı o sebeple istiyordu. Manga okuyan adam nasıl bilindiğini bilir. Zou' da Ninja'yı bulduklarında her şeyi tayfaya anlattılardı. Nasıl okuyorsunuz anlamıyorum :D

Bu bilgi nerde geçiyor merak ettim. Momonosuke'nin Odenin oğlu olduğunu bir samuraylar falan biliyor diye düşünüyordum. Hem Dof Raftel ile ilgileniyor mu ki?
O kadar bağlantısı olan adamın bunu bilmesi gayet normal. Kaido söylemiş de olabilir. oden çok fazla şey biliyordu, oğlunun da aynı bilgilere sahip olduğu düşünüldü.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık