Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece "magazine"

Bu zamanında çok tartıştığımız birşeydi.Bu seri korsan serisi hani nerede deniz savaşları deniyordu.Adam kendi ağzıyla itiraf etmiş.Korsan olduğunu hatırlamamız nedir hahahaha ? Biri bana açıklasın.Korsan serisi okurken korsan olduklarını hatırlamak güzelmiş .Çayı kahve niyetine içiriyordu yani bize şimdi de hatırlayalım diyor pes doğrusu. :S

Sanırım bu shounen diye korsan olduklarını unutturmak gerektiğini düşündüğü için hiç kasmadı böyle şeylere.Arada bir ayıp olmasın diye sos niyetine ekleyecek şimdi...
Benim de aklıma direk forumda geçen muhabbetler geldi. Dediğin gibi shounen olduğu için ve gemisi parçalanan meyve kullanıcısının denizi boylaması sorunu olduğundan çok üstelemedi herhalde. Bence de en azından birkaç bölüm denizde bir şeyler görsek güzel olur.

Benim de aklıma direk forumda geçen muhabbetler geldi. Dediğin gibi shounen olduğu için ve gemisi parçalanan meyve kullanıcısının denizi boylaması sorunu olduğundan çok üstelemedi herhalde. Bence de en azından birkaç bölüm denizde bir şeyler görsek güzel olur.
Tam üzerine bastın.Bu dediğin aynı ödül muhabbeti gibi seride eğreti duran altını hiç ama hiç doldurmadığı bir konu.

Ödüller çıkarıyorsun milyara kadar fakat ödül avcısı yok piyasada.500 milyonluk adamı yakalayacak bir kişi bile henüz görünmedi.Korsan bu adamlar diye altlarına en kral gemileri veriyorsun ama o gemiler genelde süs niyetine duruyor.Sunny'nin özellikleri ve Roger flashbackleri dışında pek fazla icraatlarını göremiyoruz.

Tam üzerine bastın.Bu dediğin aynı ödül muhabbeti gibi seride eğreti duran altını hiç ama hiç doldurmadığı bir konu.

Ödüller çıkarıyorsun milyara kadar fakat ödül avcısı yok piyasada.500 milyonluk adamı yakalayacak bir kişi bile henüz görünmedi.Korsan bu adamlar diye altlarına en kral gemileri veriyorsun ama o gemiler genelde süs niyetine duruyor.Sunny'nin özellikleri ve Roger flashbackleri dışında pek fazla icraatlarını göremiyoruz.
Aynen öyle. Ödül avcısı da sıkıntı. Esasında baktığımız zaman tek bir kişiden bile bu denli şeyin çıkıyor olması acayip hayran olunası bir şey. Bu sebeple eksik kalsa bile ben mazur görüyorum.

Aynen öyle. Ödül avcısı da sıkıntı. Esasında baktığımız zaman tek bir kişiden bile bu denli şeyin çıkıyor olması acayip hayran olunası bir şey. Bu sebeple eksik kalsa bile ben mazur görüyorum.
Kontrol edebileceğinden fazla geniş yapmış evreni :/ Halbuki FT gibi olsaydı negzel. Büyücüler büyü kullanıyorlar. En güçlü büyü de arkadaşlık, dostluk, sevgi.

Kontrol edebileceğinden fazla geniş yapmış evreni :/ Halbuki FT gibi olsaydı negzel.
Haftalık bir seri yaparken böyle bir evreni kontrol etmesi imkansız ama ne bileyim bu adamı kendi haline bıraksaydık mesela daha iyi olurdu sanki. Yine deadline olacak ama. Orası önemli.

Bundan devrimci olduğu çıkmaz. Meyve gücü buna kadir olduğu için o an tayfayı böyle ayırmayı düşünmüştür belki. Kuma sonradan devrimci olsun la demiş olabilir.
Evet olabilir. Ayırma o kadar çok işe yaradı ki baştan öyle düşünmüştür düşüncesi oluştu. Ama umarım öyledir : ))

Sınıf arkadaşlarına ben ünlü olacağım imzamı alın demek ne biçim kafaymış lan :D

Ben de ileride ünlü olacağım sakın korsanfan üyesi olduğumu söylemeyin bir yerde :hhh:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık