Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] One Piece Karakterlerinin Burçları

İstediğim tam da bu, yeterli yani :D Bence de bu teorilere falan da kapı aralayabilir ondan istiyorum.

Mesela Zoro ve Sanji'nin burçları birbiriyle zıtlaşıyor mu? Oda'nın burçları referans alıp almadığının sağlamasını da yapabiliriz böylece.
Zoro ve Sanji'nin burçları yani akrep ile balık çok iyi anlaşır, ikisi de su grubudur. Duygusal adamlardır. Zoro ve Sanji de iyiler aslında onların ki naza çekmek :p Bi de iletişimlerini böyle kurmuşlar ondan, halbuki karakterleri benzer. Tartışsalarda en çok birbirleriyle iletişim kuruyolar :oleyo:
Dediğin gibi kısa bi bilgi vericem o zaman en yakın zamanda.

Aslan 1 yonkou, 1 filo amirali, 1 amiral, 1 devrimci, 1 amiral komutanı, dünyanın en zeki adamı :cool:

Balık
Sanji, Franky, Shanks, Mihawk, Smoker, Sabo, Apoo
Apoo
Apoo
Apoo

Yıkıldım resmen, şuraya yakıştı mı şimdi?

Son düzenleme:
Aslan 1 yonkou, 1 filo amirali, 1 amiral, 1 devrimci, 1 amiral komutanı, dünyanın en zeki adamı :cool:

Balık
Sanji, Franky, Shanks, Mihawk, Smoker, Sabo, Apoo
Apoo
Apoo
Apoo

Yıkıldım resmen, şuraya yakıştı mı şimdi?
Balık değişken grubundadır aynı zamanda burçlar elementler harici de öncü, sabit, değişken olarak ayrılır. Ondan böyle yanar dönerliği Apoo'nun :D Şaka bi yana bence gayet yakışıyor Kaizoku demişti dersin ilerde Apoo'dan birşeyler çıkacak Kaido'da harcanmayacak o :D

Balık değişken grubundadır aynı zamanda burçlar elementler harici de öncü, sabit, değişken olarak ayrılır. Ondan böyle yanar dönerliği Apoo'nun :D Şaka bi yana bence gayet yakışıyor Kaizoku demişti dersin ilerde Apoo'dan birşeyler çıkacak Kaido'da harcanmayacak o :D
Apoo ya değişken çok yakışmış ama bak. Kıçı başı ayrı oynuyor :( Eli kolu da yamuk zaten tam Apoo :( Ondan bir halt olmaz ama. Yayda gereksiz arkadaşlarının yanında olmalıydı :D

Apoo ya değişken çok yakışmış ama bak. Kıçı başı ayrı oynuyor :( Eli kolu da yamuk zaten tam Apoo :( Ondan bir halt olmaz ama. Yayda gereksiz arkadaşlarının yanında olmalıydı :D
Ahah deme öyle ya :D

@yyolcu Ekledim kısa bilgi ilk mesaja.

Burçların grupları hakkında kısa bilgi verdim, ilgisini çeken bakabilir. Buna göre karakterler arasında ki ilişki yorumlanabilir.

Niye yahu sen kova değil miydin? İkizlerle aynı gruptasın iste anlaşman lazım :D Bir iki tiple sınırlama ikizleri, ikizler-kova gözlemlerime göre çok eğlenceli çiftler :D
Kova burcu aykırıdır diyesim geldi. :D
İkizler burcunu bir türlü sevemedim ya ben, insanıyla da alakasız aslında direkt olarak burcu sevmiyorum.

Gruplar ve burç etkileşimlerini eklemen de iyi olmuş.

@Kaizoku Eline emeğine sağlık :good:
Zoro ve Sanji'nin burçları yani akrep ile balık çok iyi anlaşır, ikisi de su grubudur. Duygusal adamlardır. Zoro ve Sanji de iyiler aslında onların ki naza çekmek :p Bi de iletişimlerini böyle kurmuşlar ondan, halbuki karakterleri benzer. Tartışsalarda en çok birbirleriyle iletişim kuruyolar :oleyo:
Tuttum bunu :D Punk Hazard'da Sanji'nin Zoro hakkında konuşmaları da dediklerini destekler nitelikte zaten.

@Kaizoku Eline emeğine sağlık :good:

Tuttum bunu :D Punk Hazard'da Sanji'nin Zoro hakkında konuşmaları da dediklerini destekler nitelikte zaten.
Bunu atasım geldi. Kaizoku'nun yorumuna katılıyorum, Sanji ve Zoro kesinlikle iyi anlaşıyor aslında. Birbirlerini de gayet iyi anlıyorlar diye düşünüyorum.

Bunu atasım geldi. Kaizoku'nun yorumuna katılıyorum, Sanji ve Zoro kesinlikle iyi anlaşıyor aslında. Birbirlerini de gayet iyi anlıyorlar diye düşünüyorum.
Ben de size katılıyorum.
Bu ikilinin diyalogları ya da genel olarak ilişkisi benim için seriyi iki kat zevkli kılıyor :) Özledim birbirlerine dalaşmalarını :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık