Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] One Piece Geyik Sohbet

Hocam senin sevdiğin ayrıca bir sempati beslediğin karakterler var mı ? Merak ettim
Tayfada benim sevdiklerim zoro ve sanjidir :) benim gibisi az var forumda genellikle ikisinden biri seviliyor sadece :D

Shibukaileri genel olarak sevmem :)

Amirallerden kizaru favorimdir. Aokijiyi de severim ama mağlum amiral değil artık.

Yonkolar gözümde eşittir ama en çok hangisini seviyor diye sorarsan shanks bir tık öndedir benim için.

Devrimcilere karşı duygularım yok mağlum tanımıyoruz kimseyi. İvankov zaten evlat olsa sevilmez :) ama saboyu severim.

Ayrıca crocodile ve bon chan favorilerim arasındadır.

Hocam seni sormalı ben de merak ettim şimdi :D

Bir kaç yorumundan Sanji'yi sevdiğini çıkarmıştım bir de Zoro avatarı falan olunca şaşırdım ve emin olmak istedim. Açıkçası çok hoşuma gitti hem Zoro'yu hem Sanji'yi sevmen.

Senin kalemlerden gideyim.

Tayfadaki her karakteri ayrı severim ama en az hangisini seviyorsum dersen herhalde Nami'dir. Oda bazı anlık olaylar sebebiyle yoksa o da candır. Sonra'da Robin, Chopper ve Usopp gelir. Franky, Brook, Sanji, Zoro ve Luffy hemen hemen eşittir benim için. Ama forumda Sanji ve Luffy'nin biraz ezildiğini düşündüğüm için onları daha ön plana çıkıyor yorumlarda. Diğerleri'nin öyle bir ihtiyacı yok. Bende en çok iz bırakan tayfa üyesi ise Brook.

Shicileri güzel oluşturulmuş karakerler olarak severdim. Hepsi orjinal güzel karakterler. Kumayı severdim hala severim bilincinin geri geleceğini umut ediyorum. Mihawk'ı Zoro'dan dolayı severdim de az buçuk soğumadım desem yalan olur. Yoksa ilk görünüşünden itibaren çok sevdiğim karakterdir kendisi.

Yonkoulardan WB haricinde diğerlerini Shanks'e rakip gördüğümden ister istemez biraz geride tutuyorum. WB'yi en az Shanks kadar severim ama o da forumda çok saygı duyulduğu için Shanks'ı ön de tutarım. Shanks'ın ayrı bir yeri var o olmasaydı seriye devam etmeyecektim. O etkiledi ve merak uyandırdı diye devam ettim. Yoksa sarmamıştı. Bu sebeple ayrı bir iz bırakan Yonkou Shanks'tır benim için

Iva'yı severim. Sabo'yu da severim Ace'i de.. İkisi de aynıdır benim için. Koala'yı da severim bak. Alcam onu Sabo'ya : )) Dragon'un yüz ifadeleri çok soğuk bu sebeple ısınamadım ama severim.

Croco ve Dof sevdiğim kötü karakerlerden. Teach'de dahil olabilirdi ama maalesef olamadı yine de orijinal bir karakter. Bon-chan ise sevdiği ve en az sevilmeyeni olduğunu düşündüğüm (WB'den bile) karakterdi ama öyle değilmiş : (

Denizcilerden en sevdiğim Aokiji'ydi. O gitti Fujitora geldi. Rosainante candır canandır. Somker'i de çok severim ama Luffy'i dövdü Luffy çaresiz kaldı diye bir kuyruk acım yok değil kendisine karşı. Luffy az buçuk tokatlasın isterdim 2y sonra : P Yine bana göre biraz hakkı yendiği için Fuji'yi öne çıkarırım yorumlarımda. En çok iz bırakan denizci ise Rosinante.

Diğer karakerterlere hep kurgu olarak baktığımdan öyle nefret etme gibi bir durumum yok. Sadece adını duymaktan yıldığım karakterler var : ))

Ne uzatmışım bea : ))

@justahuman Vay be baya ortak yönümüz varmış :)

Tayfadakileri bende ayrı ayrı severim fakat chopper çizer tarafından baya harcanmış. 2 sene önceki dönüşümleri çok daha havalıydı fakat şimdi oyuncak bebeklere benziyor malesef.
Sanji ve zoro tayfanın abileri birbirlerini nekadar sevmiyor gibi görünseler de kuma karşısında aslında birbirlerini nekadar sevdiğini göstermiş oldular.

Shicileri sevmememin nedeni ise hükümete bağlı olmaları. Düşünebiliyormusun koskoca mihawk hükümetle anlaşıp savaşta wb karşısında durdu. Yani shicilerin başka kişilerin emrinde olması beni biraz rahatsız ediyor yoksa hepsi ayrı ayrı kaliteli karakterler. Kuma da kapalı kutu zaten.

Şimdiye dek sözünde duran ve dediklerinin hakkını veren croco ve bon chan dır :) croco ilk başta wb yi öldürecem diyince blöf sanmıştım ama bi baktım ki adam bildiğin wb ye saldırmaya çalıştı. Bir arc içinde mihawk-akainu-wb ve dofiye kafa tutan bir karakter crocodile :D hani sadece blöf olsa ve sözde kalsa pek etkilenmezdim ama adam bildiğin onlarla çarpıştı. Şöyle birşey var ki kuffy kk olduktan sonra onu seride en çok zorlayan rakip crcocdile olmuş olacak.

İvankovu da severim o çocuk olsa sevilmez ironiydi zaten :)

Smoker da adamdır gerçekten işini yapmaya çalışan nadir denizcilerden fuji de öyle ama smoker sanji gibi yazar kurbanı kendisi. Hani dedin ya luffy den dayak yeseydi keşke diye bence adam yeterince dayak yedi yani cezasını çekmiştir :D

Fuji forumda neden eziliyor anlamış değilim meteor çağırabilen bir adamın gücünden şüphe edilmemeli bence :)

@justahuman Vay be baya ortak yönümüz varmış :)

Tayfadakileri bende ayrı ayrı severim fakat chopper çizer tarafından baya harcanmış. 2 sene önceki dönüşümleri çok daha havalıydı fakat şimdi oyuncak bebeklere benziyor malesef.
Sanji ve zoro tayfanın abileri birbirlerini nekadar sevmiyor gibi görünseler de kuma karşısında aslında birbirlerini nekadar sevdiğini göstermiş oldular.

Shicileri sevmememin nedeni ise hükümete bağlı olmaları. Düşünebiliyormusun koskoca mihawk hükümetle anlaşıp savaşta wb karşısında durdu. Yani shicilerin başka kişilerin emrinde olması beni biraz rahatsız ediyor yoksa hepsi ayrı ayrı kaliteli karakterler. Kuma da kapalı kutu zaten.

Şimdiye dek sözünde duran ve dediklerinin hakkını veren croco ve bon chan dır :) croco ilk başta wb yi öldürecem diyince blöf sanmıştım ama bi baktım ki adam bildiğin wb ye saldırmaya çalıştı. Bir arc içinde mihawk-akainu-wb ve dofiye kafa tutan bir karakter crocodile :D hani sadece blöf olsa ve sözde kalsa pek etkilenmezdim ama adam bildiğin onlarla çarpıştı. Şöyle birşey var ki kuffy kk olduktan sonra onu seride en çok zorlayan rakip crcocdile olmuş olacak.

İvankovu da severim o çocuk olsa sevilmez ironiydi zaten :)

Smoker da adamdır gerçekten işini yapmaya çalışan nadir denizcilerden fuji de öyle ama smoker sanji gibi yazar kurbanı kendisi. Hani dedin ya luffy den dayak yeseydi keşke diye bence adam yeterince dayak yedi yani cezasını çekmiştir :D

Fuji forumda neden eziliyor anlamış değilim meteor çağırabilen bir adamın gücünden şüphe edilmemeli bence :)
Hiç sorma Chopper iyice maskot oldu. Ama bunu japonyadaki tepkilere göre yaptığını düşünüyorum. Eskiden zayıf nokta falan buluyodu. Gerçi bu arcta biraz kafayı çalıştırdı ama : -)

Shicilerin hepsinin bir sebebi vardı en sebepsiz olan Weevil sanırım o da anasının para arzusu. Mihawk'ın da neden kabul ettiğini öğreniriz elbet ben de merak ediyorum açıkçası. Belki atalarına ait olan ve içi boş olan Krallığın tapusu karşılığındadır : -) Normalde de pek takmıyor adam MF'ye bile gelmez diyorlardı.

Adam MF'yi düzgün çizse Croco'nun gücü hakkında baya bilgimiz olurdu. Kim haki kullandı kim kulmanmadı. Ortalık 56 : -)
Bon-chan bakarsın kendi devrim yapıp kaçar. Luffy'nin başının belada olduğunu öğrenince. Biz Luffy'nin kurtarmasını beklerken o kaçıp Luffy kurtarır yine :D

Smoker adamları için ölümü göze aldı. Rütbesine görede baya güçlü. Ben baya ısındım açıkçası o bölümlerde kendisine. Dof'a eyvallah etmedi adam : -)

Fuji için,
1.Yumuşak başlı karakter sevilmiyor-Gerçi adam Filo Amiraline Çemkirdi.
2.Akainu gücü biliniyor öyle çizilmediyse güçsüz bekleniyor.
3. Güç dengeleri için sorun teşkil ediyor. Mihawk için, sağ kollar için, tayfadakiler için geçilmesi gereken bir engel. Onun için ezilirse direk geçilmiş sayılıyor sanırım : -)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık