Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

One Piece Geyik Sohbet

'Manga Geyik' forumunda amaneden tarafından 10 Kas 2017 tarihinde açılan konu

1. Kaizoku Pirate King

Kaizoku (Pirate King)
    Mesaj Sayısı 230
    Üyelik Tarihi31 Ara 2016
    Sevme diyen yok tabi, fakat gömüp duran çok kişi görüyorum. Bir yancı furyası almış başını gidiyor zaten en ufak mantık içermeyen karalamalar falan. Çok daha ise yaramaz ve kişilik yoksunu tipler varken seride Law herhalde en son gömülecek adamlardan biridir. Bana göre yani, yoksa gömmek isteyen adam bir yolunu bulur gene gömer.

2. Aiden Sahiden

Aiden (Sahiden)
    Mesaj Sayısı 5,590
    Üyelik Tarihi21 Eyl 2016
    Konu geyik konusu ve ayrıca herhangi bir karaktere yapılmıyor gibi konusuyorsun. Sadece Law gömülür Luffye Zoroya Sanjiye çiçek veriliyor sanki.

Sirf spesifik bana giriyon ortaya. Her Luffy, Zoro ve Sanji gomene de aynı spesifik giydirmeni de bekliyorum. 900+ karakterleri gömüp, Kyoshiro, Ashura, Kawa öven var.:good:

3. Wbrggrdrlfy "Beni öldürmeyen şey, beni güçlendirir!"

Wbrggrdrlfy ("Beni öldürmeyen şey, beni güçlendirir!")
    Mesaj Sayısı 3,704
    Üyelik Tarihi6 Nis 2019
    Robin Chwan'ı kirletmeyin.:mad: Bu karekterden nefret ediyordum bu da tam oldu. Chopper ve Usopp'u sinıfina aldım.

4. Kaizoku Pirate King

Kaizoku (Pirate King)
    Mesaj Sayısı 230
    Üyelik Tarihi31 Ara 2016
    Sanji konusunda zaten yıllardır var bu nefret onu demeye gerek bile duymadım, cidden bazı insanların seriyi tek bir karakter için okuduğunu düşündüğüm bile oluyor. Bu kadar çok zengin ve sevilesi karakter haznesine sahip bir seri için çok abes geliyor bana. Ben her tayfa üyesini severim mesela çünkü hepsinin kendi içinde güzel bir hikayesi olduğunu düşünüyorum. Bilmiyorum belki de ben fazla sevecenimdir :D

Direk sana dememiştim yav aslında öyle olsa belirtirdim. Öyle ortaya attım ben artık kim üstüne alınırsa.

5. William cutting Nessuno può sfuggire dal destino scelto

William cutting (Nessuno può sfuggire dal destino scelto)
    Mesaj Sayısı 3,811
    Üyelik Tarihi25 Ara 2018
    Doğru kişi belki de budur. :bilmem:

6. Wbrggrdrlfy "Beni öldürmeyen şey, beni güçlendirir!"

Wbrggrdrlfy ("Beni öldürmeyen şey, beni güçlendirir!")
    Mesaj Sayısı 3,704
    Üyelik Tarihi6 Nis 2019
    Susayım en iyisi.:D

7. Aiden Sahiden

Aiden (Sahiden)
    Mesaj Sayısı 5,590
    Üyelik Tarihi21 Eyl 2016
    Lawu sevmemek gibi gaflete düşmek benim hatam. Hemen severim. :good:

BM ve tayfasindan da mümkün mertebe nefret etmeye başlıyorum :good:

8. Kaizoku Pirate King

Kaizoku (Pirate King)
    Mesaj Sayısı 230
    Üyelik Tarihi31 Ara 2016
    Dediklerimin nesini anlamıyorsun acaba? Sana ne yapmanı söyleyen yok bana garip geldiğini söyledim sadece. Ayrıca Katakuri, Cracker, Oven'ı severim mesela BM tayfasından. Nefrette etmiyorum bu karakterlerden. Sadece soruyorum koskaca bir arcta Smoothie ne yaptı, ne kadar öne çıktı, ne gösterdi bize kendiyle alakalı. Tek yaptığı anlamsız poz kesmek oldu o kadar. Ha tabi bu senin için bir karakterin fanı olmaya yeterliyse bir şey diyemeyeceğim senin görüşün. Ama cidden neyini bu kadar seviyorsun şu karakterin merak ediyorum.

9. Aiden Sahiden

Aiden (Sahiden)
    Mesaj Sayısı 5,590
    Üyelik Tarihi21 Eyl 2016
    Ben sırf BM ve onun için hakkı verilmedi, onu iadei itibar edilmeli diye savunarak başlayıp konuştuğum bir şey. Oda'nin Luffye Zoroya güzel sahneler çizip, Sanjiye okama, kaptana vurma, çiçek toplama sahnelerini, karakter bunları haketmiyor diye gene Sanjiyi savunurum.

BM için yonko, Smoothie için ise komutan ağırlığını verememe karşısında Oda'nin cizmeyecegini bile bile savunurum hakkı verilmeyen ezilen karakterler diye, Sanjiyi de Odanin iyi sahneler cizecegini bile bile savunurum.

Lawu sevmemem ise tamamen karışık olaylar örgüsü. Burada dizecek durumum yok.

Spesifik girmesen keşke. Altyapili herhangi biri > göz önünde olmayan diye bir şey yok. Adam Zoroyu sevmeyip King'i sevebilir daha izlemeden. Buna niye diye de girilmez yahu direkt. Doğrudan spesifik de girmen ayrı bir şey.

Direkt meyvesini sevip de sevmiş olurum, BM'yi tipi ile sevmiş de olurum.
    Marco'nun kazandığı savaş yok seride, onu da sevebilirim. Ezik diye nesini seviyorsuna niye getiriliyor.

10. Kaizoku Pirate King

Kaizoku (Pirate King)
    Mesaj Sayısı 230
    Üyelik Tarihi31 Ara 2016
    Ben ezik diye demiyorum karakterin bir tane bile vurucu, bağlayıcı sahnesi yoktu. Arkaplanda kalması illa böyle olacak anlamına gelmiyor, Shanks mesela toplasan kaç bölün gözükmüştür seride ama yeri çok başkadır bir çok kişi için. O konuda katılıyorum illa her karakterin altyapıya ihtiyacı olmadığı konusunda.

Smoothie tasarım olarak güzel ama onun ötesine geçemeyen bir karakter şimdilik. Sevilmesini anlıyorum da fanı olmak garip geliyor bana. Sevmekten daha öte bir anlam ifade ediyor çünkü o kelime ve ben fanı olacak bir tarafını göremedim. Tabi kişisel görüşüm kimseyi yargılamıyorum, kusura bakma fazla spesifik girdiysem olaya. BM'de mesela güzel bir geçmiş anlatılsa da karaktere baktığımda hala daha pek dolu gibi gelmiyor, Oda'nında suçu var bunda rezil etti açıkçası kendisini. Ve daha da edilecek gibi duruyor maalesef.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık