Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] One Piece Genel Fanart Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İmpel down gibi yazı yazmışsın :D. O yüzler bir animasyon filmindenmiş herbiri farklı duyguları temsil ediyor. Kırmızı kızgınlık, mor korku, yeşil tiksinti kalanını da bilmiyorum. :respect:
Hehe.
Kopyala yapıştırlarda küçük bir hata olmuş. Düzelttim. :good:

Açıklama için teşekkürler.
Bu mantıkla sarı kesin bezginlik olsa gerek. O kadar umarsızca bakıyor ki, resmen bitse de gitsek modunda.
Sanırım mavi de mantık. Zaten liderleri gibi duruyor. Gerçi niye eli belinde tartışılır tabi. :fool:

Yalnız senin o yaptığın açıklamadan sonra karikatür daha bi anlamlandı. Rosinante'yi görünce bütün farklar ortadan kalkıyor bütün duygular sevgi pıtırcığı haline geliyor. Ne kadar da bana çekmiş bir Law bu. :utaniyorum:

Bi de hangi animasyon filminden bu, merak ettim. o_O

Hehe.

Bu mantıkla sarı kesin bezginlik olsa gerek. O kadar umarsızca bakıyor ki, resmen bitse de gitsek modunda.
Sanırım mavi de mantık. Zaten liderleri gibi duruyor. Gerçi niye eli belinde tartışılır tabi. :fool:

Yalnız senin o yaptığın açıklamadan sonra karikatür daha bi anlamlandı. Rosinante'yi görünce bütün farklar ortadan kalkıyor bütün duygular sevgi pıtırcığı haline geliyor. Ne kadar da bana çekmiş bir Law bu. :utaniyorum:

Olm onlar duygu lan nasıl mantık diyebiliyorsun sjdjkala

Hehe.

İnarinin dediği. 2015 yapım ismi inside out (ters yüz)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık