Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Film Z

Büyük ihtimal Morgan'dır. Denizi bildiğini düşünüyorum. Bu sayede ilerlemiştir. Bize en başta Şeytan Meyveleri'nin tanımını yaparken söylediği meyvelerden biri Ace'in, diğeri de Beyazsakal'ındı. Sol kolundaki baltayı söküp yerine o mekanik kolu takmıştır.

Üstünde ki kıyafetler denizcilerinkine benziyor,Yada eskiden kalma bir korsandır yeni çağ korsan kaptanlarının öyle bir ceket giydiğini hiç görmedim hep eskiler o tür ceketle takılıyor.

Üstünde ki kıyafetler denizcilerinkine benziyor,Yada eskiden kalma bir korsandır yeni çağ korsan kaptanlarının öyle bir ceket giydiğini hiç görmedim hep eskiler o tür ceketle takılıyor.
Denizci olduğu kesin bence [ kesin demiyimde o symbol Ters çevrilmiş denizci işareti :D ]

Tüm güçlü korsanlar sonradan çıkıp duruyor örneğin WB.Ben ilk izlediğimde WB kim diye merak ediyordum yani bu adamda güçlü biridir ama dünya hükümeti öldü diye biliyordur belki.Veya çoğu kişinin ve benim ilk fikrim olarak yazdığım Morgan.Benziyor aslında Morgan'a ama 2 yılda bu kadar gelişmesi beni şaşırtırdı Morgan olursa düşman doğrusu.

Ya biraz mantıklı düşünün Morgana şuan tayfadaki Chopper Franky Brook bile tek atar :D

Hatta bırak Usopp bile tek atar :D

Morgan ilk bölümlerde gözüktü ve hala ortada yok.Sanırım kapaklarda bile gözükmedi.Fakat Garp olayından kaçtıktan sonra adam kaç yıldır ortada yok büyük bir gelişim kaydetmiş olabilir.Meyve yemiş de olabilir.:)Gözükmediğine göre uzun zamandır planlanan birşeyler var hakkında.:)
kapaklarda gözüktü hocam jango ile galiba

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık