Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Film Z

Keşke senaryo işinide oda halletseydi Benim anlamadığım şimdi biz bu movie'yi ciddiye alacaz mı yoksa almıcaz mı son olarakda bu adamda neden bilmiyorum ama eski bir amiral havası var bana göre
Karakterler ve güçleri filler olmayacak, ama senaryo Oda'nın değilse film filler olur.
Animede ki filler kısımlar gibi düşün, ör : Mihawk vs. Jinbe gibi.

Z? z... kaido olamaz yada gördüğümüz biri eğer kaido değilse (yada yonkoulardan biri) yonkoular denizin en güçlüleri olduğuna göre bizimkiler yonkoularla kapışmayacak :hmm: ne kadar zekiyim :oleyo2:

Bu adam eski yonkou olmasın? Roger-WB-Shiki bu eleman.Gerçi roger gezmiş hep yonkou tanımına uymuyor başka müttefik te yok tur kesin ama eskilerden birisidir ya yeni dünyada yaşayan birisiyle daha kapıştırmaz adam bu arc biter o zamana 2 ada arasına denk gelir bu film ya da eskilerden birisini filmde göstercek E.Oda.

Marine bayrağı

Filmdeki kişinin bayrağı

Bayraklar arasında benzerlikler var gibi. Eski bir marine askeri olabilir. 2 resimdeki ana çizgiler birbirinin tersi durumunda. Bu kişi ya eski bir marine üyesi ya da marineye tamamen düşman birisi. Hafiften Morgan'ı da andırıyor ya.

Yeni gördüm filmi :D
StrongWorld'un yarısı kadar güzel olsun süper olur [ görsel ve savaş olarak ]

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık