Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Film Z

Z filmi gerçekten izlediğim en iyi anime moviesiydi görsel olarak zaten güzeldi bide karakter ile derinlik çok iyi katılmıştı. Özellikle de şu bölüm çok iyiydi.
- Znin bir kahraman yaratmak istemesi ama bunu başaramayınca çok radikal bir karar alıp yeni dünyayı korsanların üstüne yıkmak istemesi fakat onu durduran kişi luffy oldu . Z nin luffye söylediği iki şey çok etkileyiciydi bu sözler.
- korsan olmana rağmen ciğeri beş para etmez denizcilerden çok daya iyisin.
- luffy ile olan dövüşü bittikten sonra luffye böylece yapmak istediğim son şeyide senin sayende yapmış oldum demesiydi. Burada luffynin o hep yetiştirmek istediği kahraman olduğunu ima ettiğini düşünüyorum.

One Piece Movie: Z Benim en sevdiğim One Piece filmi idi Zaten Filmin Donanma ile ilgili olması bir Donanma hayranı olan beni çok sevindirdi. Film güzeldi ama bir kaç şeyden bahsetmek istiyorum. Öncellikle film bence erken geldi çok erken hem de Time-Skip öncesi 3 Amiral tarafından ezilen Luffy'nin zaman-atlama sonrası hemen Eski bir Amirali yenebilmesi biraz absürd geldi tabi bunun sebebi Zephyr'in yaşlanması ve hasta olması. Bu film şu sıralar gelmeliydi Luffy Gear 2 yerine Gear 4 açmalıydı bu bile yeterli olmazdı yani başa baş bir yumruk dövüşü görmeliydik ve bence bu film en az 2,5-3 saat olmalıydı karakterler daha iyi işlenirdi. Bu film ayrıca pek çok Donanma karakterinin zaman atlama sonrası ilk görünüşlerini gerçekleştirdi. Bunlardan biri de Koby bence Filmde daha fazla yer almalıydı çünkü Koby'nin Amacı bir Amiral olmak ve eski bir Donanma Amirali ile kapışmasını görmek isterdim en azından tanışsalardı ve Neden eski Bir Donanma Amirali olan biri Korsanlar Kralı olmak isteyen birinin kararlılığını sorguluyor bunu Koby'e yapması daha mantıklı olurdu. Ainz ve Binz'de tamam iyi karakterler ama bir tık daha güçlü olmalılardı en azından haki kullansalardı ve Neden Zephyr'e bu kadar bağlı olduklarını ve Zephyr'i Z'ye dönüştüren şeyleri antıcı ile değildi geçmişe dönüp kendimiz görseydik kolunun kopmasını falan. Son fight'ta Tatmin edici değildi zaten Zephyr'de dedi "eğlenceli kısmı çabuk bitti" diye Sonunda ne bilim Steroid, hap filan alıp Prime zamanı değil de Douglas Bullet'in seviyesine filan gelseydi veya en başta bu güçte olabilirdi eski bir Amiralin yaşlansa bile bu kadar güçlü olması saçma olmazdı bence aksi biraz saçma Sonunda da Luffy ve Koby beraber Z'ye dalsalardı ve Çok zorlanıp Z'yi yenebilseler daha güzel olurdu. Ve de Son olarak Zephyr'ı öldürmek için Akainu kendi gelse Kizaru ile birlikte indirse "Kara Kol Zephyr" adına daha çok yakışırdı. Birde şunu ekleyeyim Zephyr'in öğrencileri ve eski çağ donanma efsaneleri Tsuru, Sengoku ve Garp ile ilişkisini hem yaşlı hali hem Amiral ken görmek isterdim. Sonuç olarak film iyi idi ama Potansiyeline yazık oldu EFSANE olabilirdi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık