Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

One Piece Film Z

'Film ve Film Karakter Bilgi' forumunda canavvar tarafından 21 Nis 2012 tarihinde açılan konu

1. canavvar Üye

canavvar (Üye)
    Mesaj Sayısı 281
    Üyelik Tarihi26 Oca 2009
    Evet uzun zamandır beklediğimiz haber geldi. Film 15 aralıkta gösterime girecekmiş.

Filmin karakter tasarımlarını Oda yapacakmış. Senaryosunu ise Osamu Suzuki (Jungle Emperor Leo, Love*Com the Movie) yazacakmış. Masayuki Sato (One Piece Film Strong World, Air Gear) animatör olarak görev alacakmış. Yasutaka Nakata (Five Numbers!, capsule) müzikleri hazırlayacakmış.

Haberde söylenene göre Hasır Şapka Korsanları şimdiye kadarki en güçlü rakipleriyle karşılaşacaklar. Rakip eski bir denizci amirali olacak. Kizaru ve Aokiji de filmde olacak.

Konusu
    Antik silahlarla kıyaslanan Denizciler'in kozu ''Dyna'nın taşı'' birden çalınır ve bunun sorumlusu korkutucu bir gücü olan eski Denizci Amirali ''Z'' Hasır şapkaların yolu üzerinde duruyordur.
    Denizciler Yeni Dünya' nın dengesini sarsmaya çalışan komplo ile ilgilenmek için harekete geçer.
    Başka bir yerde Aokiji Hasır Şapka Korsanları' nı takip etmektedir. En sonunda Luffy ve tayfası Z ve onun inanılmaz güçlerine karşı durmak için harekete geçerler.
    Filmdeki düşmanlar;
    Bins :

Ain :

Z:

Ain ve Bins(Z'nin adamları) paramecia kullancısıymış. Ain'in meyve gücü Modo Modo meyvesi ve insanların yaşlarını ters çeviriyormuş. (Bonney'in meyvesinin antisi veya bir benzeri olabilir.) Bins'in meyve gücü ise Mosa Mosa meyvesi detayları belli değilmiş.

Z robot parçaları kullanan bir insanmış ve çok büyük bir güce sahipmiş.

[YOUTUBE]z3bcwnbqGO0[/YOUTUBE][/QUOTE]

2. Veritas Üye

Veritas (Üye)
    Mesaj Sayısı 1,444
    Üyelik Tarihi14 Kas 2009
    senaryo Odanın değilse tam güç görsekte birşey değişmez :/
    bari görsel birşeyler sunsun

3. kizilhagi (Üye)
    Mesaj Sayısı 161
    Üyelik Tarihi11 Ara 2011
    karakterin Morgan a ben zedigini söylemiştim herhalde tutma ihtimali az
    en güçlü karakter tayfanın gücünü görcez

senaryodan ümidim yok oda senaryoda yoksa pek bi beklentim yok

4. isko Üye

isko (Üye)
    Mesaj Sayısı 1,011
    Üyelik Tarihi13 Mar 2010
    şahsen adamın duruşunda garp ve wb karışımı bir karizma hissettim

5. Erkan12 (D.)
    Mesaj Sayısı 3,865
    Üyelik Tarihi4 Nis 2010
    Kaido gibi seri içinde önemli bir karakteri filmde Shiki gibi harcamaları yazık olur, umarım değildir.

6. Death Knight rhaman31

Death Knight (rhaman31)
    Mesaj Sayısı 3,218
    Üyelik Tarihi3 Kas 2010
    Kaido yonkou olduğu için arc demek.Filmde harcanmaz.Ha shiki eski zamandan kaldığı için E.Oda postaladı onu ama eskileri de temizlemiş oldu.

7. canavvar Üye

canavvar (Üye)
    Mesaj Sayısı 281
    Üyelik Tarihi26 Oca 2009
    Belki de harcamazlar. Aslında dikkatlice düşününce gerçekten de Kaidou değildir. Ama Kaidou ile ilişki kurulabilir filmde.

8. kizilhagi (Üye)
    Mesaj Sayısı 161
    Üyelik Tarihi11 Ara 2011
    eger tayfanın karşılacagı en güçlü karakter ise film güzel olabilir ama kaido olacagını san mam

9. killz0ne Zoro’nun adamlığı > Sanji’nin adamlığı

killz0ne (Zoro’nun adamlığı > Sanji’nin adamlığı)
    Mesaj Sayısı 5,714
    Üyelik Tarihi9 Eyl 2011
    Keşke senaryo işinide oda halletseydi Benim anlamadığım şimdi biz bu movie'yi ciddiye alacaz mı yoksa almıcaz mı son olarakda bu adamda neden bilmiyorum ama eski bir amiral havası var bana göre

10. kizilhagi (Üye)
    Mesaj Sayısı 161
    Üyelik Tarihi11 Ara 2011
    amiral bilmem ama morganın kardeşi veya amca oglu :) olabilir morganada cok benziyo

bence tek ipucu bayrak
    bayrak cok sıradışı

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık