Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Film] One Piece Film: Z

Film bence harikaydı. Z'nin sadece 1 amacı vardı. sadece bombaları patlatmak. Z niye kendini gençleştirmedi diyor millet. Ona bakarsak 3. adaya da en erken o varıyor. Yapacağı eline bim bomba alıp, millet gelmeden de patlatabilir di de diyebiliriz. Z'ye karizmatik bir son için senaryo böyle olmuş. Filmin sonundaki Z'nin savaşı harikaydı. Bana çok güzel hisler verdi. Z'nin kahramanlık hayallaeri falan. Z çok büyük bir kahramandı.
Aokiji yine tavan yaptı. Tek bacağının gitmesi kötü olmuş. Akainu da ne var ne yok göremedik.
Luffy'nin amiral alması zordu bu bölümde. Z'nin ne zaman enerjisi bitti. Luffy ve Kizaru öne geçti.
Benim kafadan dusunen bir sen varsin sanirim :p

Bug bulmak yerine keyfini surerek izleseydiniz siz de begenirdiniz. Kizaru, benim hizima yetisemezsin diyor, yani Kizaru'ya denk bir hizi falan yok. Ainz Kami-sama degil ya, klasik yetenegi kisilmis bir meyve yani kimseye olumsuzluk verecegini sanmiyorum.

Bence Z sensei o kadar kuul konusmasina ragmen, katliam yapabilecek biri degildi. Son adada oturup rakiplerinin gelmesini beklemesi de bana gore yeterli kanittir. Eski denizci amiralinin, denizciler yerine bir korsani takdir etmesi ve kendine benzetmesi cok hosuma gitti. Aokiji reyiz de yapti yapacagini, gonlumuzde taht kurdu...

Kisacasi bence harika bir filmdi, agir bir OP hayrani olaraktan bu filme bayildigimi soyleyebilirim.

Film kesinlikle çok güzeldi.
Fakat bir amiralin kolunu kesip, Shichibukai olarak seçilen korsanın kim olduğunu çok merak ediyorum.

o noktada üç ihtimal var gibi:
1 Dofla
2 Mihawk
3 Crocoboy
Bu kişilerin shichibukai olma zamanları bahsi geçen kişiyle tutmuyor. Başta herkes Mihawk(meyvesi olduğu belli değil) veya Doflamingo diyordu. Ama bu kişi iki yıl atlama arasında shichibukai olmuş. Üstüne 700'lü manga sayılarında farklı biri olduğu açıklandı. Tabi kimliği hala belli değil.

Bu kişilerin shichibukai olma zamanları bahsi geçen kişiyle tutmuyor. Başta herkes Mihawk(meyvesi olduğu belli değil) veya Doflamingo diyordu. Ama bu kişi iki yıl atlama arasında shichibukai olmuş. Üstüne 700'lü manga sayılarında farklı biri olduğu açıklandı. Tabi kimliği hala belli değil.
Bu kişinin zaman atlamasının olduğu dönemde Shichibukai olduğu nerede açıklandı?

Bu kişinin zaman atlamasının olduğu dönemde Shichibukai olduğu nerede açıklandı?
Z'nin bütün hayatının kronolojik sıralaması vardı. Orada kolunu kesen kişinin bir yıl önce shichibukai olduğu yazıyordu. Yani iki yıl atlamasından bir yıl önce. Ne kadar doğru olduğunu bende bilmiyorum ama Karasakal Impel Down'da olay çıkardığında kaçan kişilerin arasında olmasıda muhtemel.

Z'nin bütün hayatının kronolojik sıralaması vardı. Orada kolunu kesen kişinin bir yıl önce shichibukai olduğu yazıyordu. Yani iki yıl atlamasından bir yıl önce. Ne kadar doğru olduğunu bende bilmiyorum ama Karasakal Impel Down'da olay çıkardığında kaçan kişilerin arasında olmasıda muhtemel.
Şimdiki zamandan iki yıl önce shichibukai olmuş bu Z'nin kolunu kesen adam. Hiç yakalanmamış yani.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık