Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Film] One Piece Film Gold [2016]

Filmi nasıl buldunuz ?

• Kullanılan toplam oy
    54
Oda'nın içinde bulunduğu bir filmmiş. Yani Zoro yenildiyse Oda'nın da onayı var demektir oluyor?:D

Bu arada tam bilmiyorum belki daha önce demişsinizdir ama bu Tesero Manga içinde olan bir karakter mi?

Tesoro mangada olsa olmasa birşey değiştirmez. 1 film için tasarlanmış karakter. Geçmişini Dof'a bağlamış ama işte sırf izleyici çeksin diye yapılmış biri.
Zetto'nun da ben şahsen seride fb'lerde bile bahsedilen biri olacağını sanmam.
Oldu geçti bitti karakterler bunlar.

Tesoro mangada olsa olmasa birşey değiştirmez. 1 film için tasarlanmış karakter. Geçmişini Dof'a bağlamış ama işte sırf izleyici çeksin diye yapılmış biri.
Zetto'nun da ben şahsen seride fb'lerde bile bahsedilen biri olacağını sanmam.
Oldu geçti bitti karakterler bunlar.
Oda, Zephyr'i mangada da göstermek istemiş sanırım. Kaynak gösteremem çünkü hatırlamıyorum.

Herkes Lucciye şasirmiş ama Kaku,Jyabura ve diğerleri ortada yok onlar da doğrudan CP0 a yerleşmiş olabilirler bu ne kadar olamaz gibi gözükse de kapak hikayesinde birbirlerinden ayrilmadiklarini görüyoruz. Yani bir sekilde Cp9 2Y sonra Cp0 olmuş olabilir.
Bazi arkadaşlar sadece o grubun lideri Lucci olabilir demişler dedikleri olabilir. Sonuçta CP0 2 yil içinde kurulmuş değildir. Onlardan önce bu organizasyonun başinda ki adam veya adamlar nerede?

Lucci işini sevmedim, Nasıl 2 senede lider olmuş.

Tesero'nun hikaye klasik ama güzel olmuş, Dof'u görüyor musun, kimleri yetiştirmiş.

Dof'a hayran olmamak elde değil.
Yetiştirmiş ne la güldürme beni şimdi :D
Adam gelip Dofun elinden meyve çalmiş daha sonra dof adam göndertip öldürtmek istemiş onu bile başaramamiş. Daha sonra anlaşma yapmişlar. Tesero ileride Dofu da öldürmek istiyormuş sen ne diyosun?
Difu övmek için yer arama. :)

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık