Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Film] One Piece Film Gold [2016]

Filmi nasıl buldunuz ?

• Kullanılan toplam oy
    54

Roronoa Zoro

Lucci'nin Luffy hariç biriyle dövüşünü görsek bari filmde.

Yenilen karakterlerin seride tekrar karşımıza çıkmasından hoşlanmıyorum. Ne yapıyor, nerede vs. gibi nedenlerle çıkabilir ama tekrar rakip olarak çıkmamalı.

Filmde Sabo ve Koala... Ayrıca film için Volume 777 (Strong World filmi için çıkan Volume 0 ve Z filmi için çıkan Volume 1000 gibi. ) duyuruldu.

Ses aktörleriyle yapılan röportaj:

Dice'ın ses aktörü Kendo Kobayashi 1. bölümden beri One Piece'i okuyormuş. (Zaten sıkı takipçisi olduğunu yazmıştım.) Favori dövüşlerinden biri de Franky ve Senor arasındaki dövüşmüş. Kendisinin Dice gibi bir mazoşist olduğunu söylemiş.

Kent Beef Jr. ve Pork'un ses aktörü Arata Furuta, One Piece'in kısa filmi Jango's Dance Carnival'ı (One Piece'in 2. fiminden önce yayınlanan kısa anime.) seviyormuş. Arata'nın favori tayfa üyeleri Chopper ve Franky. Daha önce, 3D2Y özel bölümünde Byrnndi World'ü seslendirdi.

Gold filmi için bir kaç karakterin daha ses aktörü açıklandı:

Dice: Kendo Kobayashi - Komedyen ve aktör olan Kobayashi; One Piece'in her cildine sahip ayrıca serinin yayınlanmaya başladığı 1997 yılından beri de sıkı bir takipçisiymiş.

Kobayashi ayrıca Shonen Jump'ın mangakaların çizimleri hakkında bilgi verdiği Jump Ryu tanıtım filmlerinde ve mangaka röportajlarında yer alıyor. Örnek:
Jump Ryu:

My Hero Academia'nın Mangakası Kouhei Horikoshi ile röportajı:

Kent Beef Jr. ve Pork: Arata Furuta - Furuta bir aktör. Seslendirdiği iki karakter ise kaplumbağa araba yarışında Luffy'ye rakip olan iki ortak.

Jimmy Myers: Korokke - Korokke bir komedyen. Filmde seslendirdiği Jimmy Myers ise diğer bir kaplumbağa araba yarışçısı. Korokke ayrıca davetsiz misafir geldiğinde alarm veren kırmızı gözlü baykuşu da seslendirecek.

Morkin: Nadaru - Bir komedyen olan Nadaru'nun seslendireceği karakter Morkin ise Hasır Şapkalara saldıran Long Long korsanlarının bir üyesi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık