Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Film] One Piece Film Gold [2016]

Filmi nasıl buldunuz ?

• Kullanılan toplam oy
    54
Ahah onun kötü dediği başka filmler var mı? :D
Geçin siz dalganızı ahanda buraya yazıyorum film %100 Foxy arc gibi olacak. Trailerdan belli
Eğlenmek için Gemiye gelirler. Olaylar olur Oyunlara katılırlar bizim tayfa yakalanır Zoro ve Sanji dahil sonra Gold adam ile savaş olur.
İzlemeyin zaten her şeyi yazdım :artiz:

Not olarak yazayım ilgimi çeken tek şey şu Devrim ordusuna mensup olan adam o kadar.

Son düzenleme:
Animeyi bırakalı yıllar oldu artık op sadece mangaya bakiom bide filmlere bakıyorum bu filmede dövüş sahnelerini izlemek için bakarım gerisi ilgimi çekmiyor zaten :)

- Gran Tesoro'da büyük bir sır gizlenmiştir. Bu, One Piece tarihinin en büyük hazinelerinden biri.
- Görünüşe göre Gildo, Kutsal Ejderlere bir miktar para gönderiyor.

Onepiece tarihinin he çok fena bir giriş oldu bence. Ne ki bu hazine acaba altın,para olmadığı kesin gibi.
Dediğim neredeyse çıktı. Kutsallarla bağlantısı var yoksa bunu öylesine yaşatmazlar.

Her türlü izlerim. One Piece filmi sonuçta. Tatlışko tayfamızı animede görmeyi özledim, ne zamandır izlemiyorum çünkü. :(

Sır acaba taşı altına çeviren bişey mi :DDönüştürüp Ejderlere yolluyor.Kumarhane de ön yüzü.Bi nevi Midas bi nevi simya bilimi :sapkali:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık