Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Film] One Piece Film Gold [2016]

Filmi nasıl buldunuz ?

• Kullanılan toplam oy
    54
Bu filmin hikayesi hiç ilgi çekmiyor. Altı üstü kumarhane işte ne alakası var evrenle diye soğuğum bende. İnşallah yanılırız da güzel bir film izleriz.

Ayrıca sende çok şey istiyorsun. Öyle bir film yapsalar Japonya'ya bile gidilir :D
Sadece kumarhane değil ortalarda Akainu var yanlış görmediysem.Kumarhane olayını derin bi bi yere bağlayacaklar :D

Bu filmin hikayesi hiç ilgi çekmiyor. Altı üstü kumarhane işte ne alakası var evrenle diye soğuğum bende. İnşallah yanılırız da güzel bir film izleriz.

Ayrıca sende çok şey istiyorsun. Öyle bir film yapsalar Japonya'ya bile gidilir :D
Hikayesi neymiş filmin? Belli olmayan bir şeye nasıl ilgi çekici değil deniyor oda garip. Filmi izlersin bu yorumu yaparsın anlarım da çıkmayan film hakkında izlenmiş gibi yorum yapılması bana tuhaf geliyor.

Filmin konusu derken görünen genel yapısıyla ilgili söylemiştim. Mesela bir Strong World veya Z deki heyecanı verebilecek gibi gelmiyor. Sadece eğlencesine bir film gibi.

Niye ne oldu saçma bir şey mi dedim adama köpeklik yapana kadar en kolayı bu.
Bu arada altın meyvesi yemiş kesinleşti sanırım bu videoyu buldum görmüşsünüzdür büyük ihtimalle ama altına çeviriyor bizim tayfayı.
Adalet dağıtması gereken topluluktan beklediğin şey saçma. Oldu olacak Robin Hood'luk yapıp, sonrasında ele geçirdikleri altını halka dağıtsınlar :S

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık