Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Film] One Piece Film Gold [2016]

Filmi nasıl buldunuz ?

• Kullanılan toplam oy
    54
Hahahah gözden düşmüş solist :D
Haksız mıyım ama? Robin, Nami'ye sigara dumanı üfleyen aşağılayan kötü Kadınlara benzemiş. Insan anotomisine aykırı yahu, nasıl saçma bir vucüdü var. Ft'deki çizimler bin basar buna. Nami de birine benziyor ama bir türlü çıkaramadım. Luffy GTA oyunundan fırlamış gibi, Sanji ise gecelerin prensi adeta.:D Zoro ise Toriko'daki yakuzayı andırmış.

Nedir bu anime dişilerinin çektiği eziyet :T O kadar küçük göğüs kafesiyle nefes almak ve o kadar yük taşımak... Franky'de cyborg hadi güçlendirdi diyelim ama biraz bacak çalışsın artık be. Erkeklerde de sorun bu işte *8-packler ve bacaklar. Never skip the leg day...

Haksız mıyım ama? Robin, Nami'ye sigara dumanı üfleyen aşağılayan kötü Kadınlara benzemiş. Insan anotomisine aykırı yahu, nasıl saçma bir vucüdü var. Ft'deki çizimler bin basar buna. Nami de birine benziyor ama bir türlü çıkaramadım. Luffy GTA oyunundan fırlamış gibi, Sanji ise gecelerin prensi adeta.:D Zoro ise Toriko'daki yakuzayı andırmış.
Haha haykirdim ya Robin zaten saçma bir yapısı var . :D

FT'dekiler de hep balık etli arkadaş :S

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık