Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] One Piece Evreninin Adalet Yükünü Sırtında Taşıyan Adam Filo Amirali Sakazuki

Akainu'yu nasıl bilirsiniz?

• Kullanılan toplam oy
    335
Fanları için kötü haber ama zamanı geldiğinde(Oda'nın hızına bakarsak 20 yıl sonra falan) korsan kral Luffy adlı bir gencin ortasına koca bir delik açıp imha edeceği karakterdir kendisi.Seride çok fazla ölüm olmuyor ama bu karakterin çok şiddetli bir ölüm sahnesi olacağını hissediyorum.
Luffy'nin intikam almak isteyecek adamlıkta olduğunu sanmıyorum. Neyyyy, Akainu Ace'i mi öldürmüştü!? Tamamen unutmuşum der. Zaten öteki kardeşi Sabo da kin gütmeyen bir tip. Akainu'yu Coby falan alır herhalde. Sonuç olarak Luffy ve Sabo'dan daha karakterli bir çocuktur kendisi.

dayanıklı kesinlikle baba vurunca ölmedi ama kesinlikle şeytan meyvesine güveniyor. Çok op bir meyvesi var ve arkadan iş çeviren adamları sevmem.. Bak kata gibi olacak düşman dediğin
Wb ile olan kavgadan kaçtı mı ? Hayır çıktı savaştı.Sadece onunla değil tüm komutanlarının karşısına tek çıktı.O dediğin sengoku nun stratejisi idi konuşan akainu.O konuşma ve kılıç olayı olmasa bile px ler akabinde savaş meydanına giriş yaptılar onlar dağıttı ortalığı.Sadece daha kolay ve hızlı girdiler kılıç mevzusundan.Sanki adam korkak gibi lanse etmeyin ya.Arkadan iş çeviren falan savaş meydanı orası kimkime dumduma.

İntikam istemek adamlıkmış. Desenize WB adam değildir diye?

Kaptanını gözünün önünde yardılar, yaranlarla kanka olmuş.

Oğlu Thatch'i arkasından bıçakladılar, içimde kötü bir his var deyip bir kenara bıraktı.

Gardaşı Oden'i çorba yaptılar, haberi yok.

Adam deyin kim bilecek ki.:(

Akainu adaletle alakası bile olmayan yobaz ve güç yüzünden nevri dönmüş kötü bir karakterdir.
Sadece astı olan ve ondan güçsüz olan cobyyi düşüncesi yüzünden öldürmeye kalkması eylemi bile yeterlidir.
Kötü, zalim otorite figürüdür. Adaletten çok zalimlikle adı geçebilir.

Wb ile olan kavgadan kaçtı mı ? Hayır çıktı savaştı.Sadece onunla değil tüm komutanlarının karşısına tek çıktı.O dediğin sengoku nun stratejisi idi konuşan akainu.O konuşma ve kılıç olayı olmasa bile px ler akabinde savaş meydanına giriş yaptılar onlar dağıttı ortalığı.Sadece daha kolay ve hızlı girdiler kılıç mevzusundan.Sanki adam korkak gibi lanse etmeyin ya.Arkadan iş çeviren falan savaş meydanı orası kimkime dumduma.
korkak değil akainu korkak olduğunu söylemedim kesinlikle ama benim sevdiğim bir karakteri yok bunu söyledim ne olursa olsun arkadan iş çevirdi kendi adamlarını öldürdü öldürmeye kalktı dediğim gibi. Ve bence bütün cesareti gücünü meyvesinden alıyor meyveyi sök al biter en fazla koramiral olur

Son bölümle beraber bir kez daha duygulandırmıştır Saka-reyix....
İki yonkou birleşme kararı almış olmasına rağmen asıl tehlike olarak Antik Silahlardan bahsediyor. Malumunuz bu silahların yerleri o kitabelerde yazılı. Kazara bir Ohara'lının bu bilgiyi yer altı dünyasından birine verdiğini düşünün. Op'un necip mağsumlarının canı ne denli tehlikede olacaktı.........
#SakaOharadaAzbileYaptı.....

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık