Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] One Piece Evreninin Adalet Yükünü Sırtında Taşıyan Adam Filo Amirali Sakazuki

Akainu'yu nasıl bilirsiniz?

• Kullanılan toplam oy
    335

Üye silindi 5781

Kanunları da kurallarıda DH koyuyor. Denizciler ve diğer oluşumları üzerinden de bunları uyguluyorlar. Bu sebeple hiç de ayrı konu değil. Komple bir yapının bir parçasını alıp sadece onu değerlendirmek bence yanlış bir tutum.

Hükümet ister bilgi verir ister vermez. Kimse gidip bekçi köpeğine şunu da şöyle yaptık diye anlatmıyor sonuçta.

Kutsallar yok edin diyor, bunlar sorgulamadan yok ediyor. Kutsallar otur diyor oturuyorlar, kalk diyor kalkıyorlar.
Bunun sebebi Dünya Hükümeti'ni kuranların torunları.Ben Kutsalların korunması ayrı bir konu dedim.Torunlar ile dedeler aynı kişilik ve zekaya sahiplerdir diye bir şey yok çünkü.

Tescilli hükümet köpeği ortama gelmiş.Gorosei'nin sesi diyorlar şenks için.
Biri dış kapının biri iç kapının koruma köpeği. O konuda haklısın.

Bunun sebebi Dünya Hükümeti'ni kuranların torunları.Ben Kutsalların korunması ayrı bir konu dedim.Torunlar ile dedeler aynı kişilik ve zekaya sahiplerdir diye bir şey yok çünkü.
Denizcilerin tüm icraatları Kutsalların çıkarlarını korumaya yönelik. Direkt bedenlerini korumadan bahsetmiyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık