Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] One Piece Evreninin Adalet Yükünü Sırtında Taşıyan Adam Filo Amirali Sakazuki

Akainu'yu nasıl bilirsiniz?

• Kullanılan toplam oy
    332

Üye silindi 5781

Akainu'nun meselesi Korsanların insanlara zarar vermemesi değil kendi otoritesini ve adalet anlayışını sorgulayan herkesi katletme eğilimi göstermesidir. Sayet Korsanlara olan nefreti kucuk yastan beri ise bu daha vahim bir durum. Birileri Akainu'ya "Bu durum sadece senin bakış açınla şekillenmez" diyecektir. O gün uzak olsa bile yakindir.
Evet , haklısın çünkü kendisine göre korsanlara merhamet gösterilmemelidir.Bence bu çok ama çok doğru.Coby'nin ''Savaşı artık bitirelim.'' sözü o kadar saçma ki , bunu anca Akaiunu gibi geçmişte korsanlar yüzünden olası acı çeken birisi anlayabilir bence.Her korsan Hasır Şapkalılar gibi değil maalesef.
Akaiunu'nun adalet anlayışını geçmişi şekillendirmiş diye de ağır bir iddiada bulunuyorum şu an.
Bazı korsanlar sivillere merhamet göstermiyorken niye Denizciler ''savaştan kaçarak'' veya ''korsanlara merhamet göstererek'' onların olası katliamlarına yol açsınlar ki?
Ne yalan söyleyeyim,Akaiunu gibi birisi hem koltuğuna yakışıyor hem de adalet anlayışını sivilleri korumak adına çok güzel uyguluyor bence.

Evet , haklısın çünkü kendisine göre korsanlara merhamet gösterilmemelidir.Bence bu çok ama çok doğru.Coby'nin ''Savaşı artık bitirelim.'' sözü o kadar saçma ki , bunu anca Akaiunu gibi geçmişte korsanlar yüzünden olası acı çeken birisi anlayabilir bence.Her korsan Hasır Şapkalılar gibi değil maalesef.
Akaiunu'nun adalet anlayışını geçmişi şekillendirmiş diye de ağır bir iddiada bulunuyorum şu an.
Bazı korsanlar sivillere merhamet göstermiyorken niye Denizciler ''savaştan kaçarak'' veya ''korsanlara merhamet göstererek'' onların olası katliamlarına yol açsınlar ki?
Ne yalan söyleyeyim,Akaiunu gibi birisi hem koltuğuna yakışıyor hem de adalet anlayışını sivilleri korumak adına çok güzel uyguluyor bence.
Çünkü korsanlar kanunsuzken, bu adamlar kanuna göre hareket etmeliler.

Pardon dünyayı terörle yöneten denizci oluşumundan bahsettiğimizi unuttum bir an. Olması gerekneleri yazmaya başladım pat diye. :(

Üye silindi 5781

Çünkü korsanlar kanunsuzken, bu adamlar kanuna göre hareket etmeliler.

Pardon dünyayı terörle yöneten denizci oluşumundan bahsettiğimizi unuttum bir an. Olması gerekneleri yazmaya başladım pat diye. :(
Zaten kanunlara göre hareket ediyorlar.Neredeyse her potansiyel tehlike gösteren korsanın başında 5 milyon bile olsa ödül var ve neredeyse hepsinin üstünde ''Ölü ya da Diri'' yazıyor.
Bu artık onların karşısındaki Denizcinin insiyatifine kalmış bir durum.
Akaiunu gibi bir adam teslim mi alır yoksa öldürür mü?
Çok tehlikeliyse öldürebilir , Luffy için öyle söylemişti.

Sivilleri oharada çok iyi korumuştu iyi hatırlarım xd

Ha? Şurada düzgün bir şekilde bir şeyler yazıyorum kaale alıp ama ben iflah olmaz bir boşum diyorsan şöyle de "boşa" enerji harcamayalım.

Orada devam etseydi, denizci diye bir oluşum kalmayacaktı. Sengoku gibi basiretli biri olmasa nanaydı halleri.
Kim yok edecekti ? Akainu görünce topukları kıçına vuran Teech mi ? Tescilli hükümet köpeği olduğu için denizcilerin dokunmadığı şenks mi ? Buggy daha büyük bir tehdit.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık