Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece En İyi Sahneleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konu yetersiz olmus.Oradakilerin cogundan daha iyi ve efsane niteligi tasiyan sahneler var.Ama bana sorma.Git arastir:sapkali:
aynen katılıyorum. Yeteri kadar araştırma yapmadan açılmış konu. Mesela Pell'in bombayı yüklenip gitmesi, Luffy'nin Enel'i yenip çanı çalması, Luffy'nin Kutsal ejder tokatlaması ilk aklıma gelenler.

Çok güzel bir sahne ilk izlediğimde çok gülmüştüm :)
Bu sahne Luffy'i anlatıyor aslında.
Etkilenmiştim ben. 49-54 arasını sürekli izlerim sevdiğimden. Bir de 399-402. Luffy'nin Charloss'a attığı yumruk kısımlarına denk geliyor. Şuan telefonda olduğumdan bulamam ama eklersen iyi olabilir o sahne de baya güzeldir.

aynen katılıyorum. Yeteri kadar araştırma yapmadan açılmış konu. Mesela Pell'in bombayı yüklenip gitmesi, Luffy'nin Enel'i yenip çanı çalması, Luffy'nin Kutsal ejder tokatlaması ilk aklıma gelenler.
Konunun açılması için yeteri kadar araştırma yapılmasına gerek yok. Arkadaş kendince beğendiği sahneleri '' One Piece En İyi Sahneleri '' çatısı altında paylaşmış. Sende bu konu altında olmasını düşündüğün kendince beğendiğin epic sahneleri paylaşabilirsin.

Olum bak Skype'deyiz hep beraber orada birbirimizle takılıyoruz buraya gelip makara yapmaya kalkıyorsunuz o alıntıladığın arkadaşla.

Ne dedim yukarı da gözden kaçırdığım şeyler olabilir dedim siz ekleyin işte :)

Etkilenmiştim ben. 49-54 arasını sürekli izlerim sevdiğimden. Bir de 399-402. Luffy'nin Charloss'a attığı yumruk kısımlarına denk geliyor. Şuan telefonda olduğumdan bulamam ama eklersen iyi olabilir o sahne de baya güzeldir.
Şuan herkes yazsında sonradan yazılan sahneleri de ekleyeceğim :)

Benim için budur. Nami'nin çıldırıp kendine bıçağı saplamaya başlaması,ardından ''Git Git'' diye bağırarak kumlara vurması, sonra da Luffy'den yardım istemesi ve Luffy'nin ona şapkasını vermesi...ardından gelen sahne... Hey gidi Arlong Park. Açıp 623456.kez izleyesim geldi.

alabasta'da veda. Enies lobby tüm tayfanın çatıya çıkması ve dünyaya meydan okumaları.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık