Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece En İyi Sahneleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dr. Hiluluk'un ölümü
Kizaru vs Supernovalar
Blackbeard Mock Town

Listedekilerden bu üç sahne kaliteyi yükselten sahneler. Ötekilerde iyi ama sıradan iyi diyeyim bana göre.

Ayrıca Arlong park yürüyüşü nasıl olmaz böyle bir listede. Anket olsa birinci olabilecek bir sahnedir.

Dr. Hiluluk'un ölümü
Kizaru vs Supernovalar
Blackbeard Mock Town

Listedekilerden bu üç sahne kaliteyi yükselten sahneler. Ötekilerde iyi ama sıradan iyi diyeyim bana göre.

Ayrıca Arlong park yürüyüşü nasıl olmaz böyle bir listede. Anket olsa birinci olabilecek bir sahnedir.

Dediğim gibi çok sahneye baktığım için gözden kaçırmışım bu sahnede güzel :)

Hiluluk dendiğinde benim aklıma ilk kendisi değil, chopperın gördüğü pembe karlar geliyor. Toei in animasyon şirketi olduğu dönemlerde ne güzel işler yaptığının kanıtı resmen.

Konu yetersiz olmus.Oradakilerin cogundan daha iyi ve efsane niteligi tasiyan sahneler var.Ama bana sorma.Git arastir:sapkali:

Birden fazla seçenek işaretleyebileceğimiz anket olsa güzel olurdu.

Epik olarak favorilerim:
-Luffy vs 3 Amiral
-TB Zoro
Listede olmayanlardan:
-WB ve Shanks'ın haki kapışması bayağı iyiydi. '' Bana akıl vermen için 100 yıl daha yaşaman lazım kozooo.''
-Luffy'nin kutsala çaktığı efsane yumruk.

Birden fazla seçenek işaretleyebileceğimiz anket olsa güzel olurdu.

Epik olarak favorilerim:
-Luffy vs 3 Amiral
-TB Zoro
Listede olmayanlardan:
-WB ve Shanks'ın haki kapışması bayağı iyiydi. '' Bana akıl vermen için 100 yıl daha yaşaman lazım kozooo.''
-Luffy'nin kutsala çaktığı efsane yumruk.
Yanlış hatırlamıyorsan ankete 15 adet şık koyabiliyorduk. Daha fazla şık olduğu için koymadım. Hemde dediğim gibi gözden kaçırdığım sahneler var. Onları da arkadaşlar paylaşırsa daha güzel olur :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık