Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Color Walk 8 "Wolf" [2 Mart]

Color Walk 8 Kapak

Color Walk 8 Bilgileri

http://books.shueisha.co.jp/CGI/search/syousai_put.cgi?isbn_cd=978-4-08-792523-4

Yazar: Eiichiro Oda
Yayın Tarihi: 2 Mart 2018
Sayfa Formatı ve Sayısı: A4 / Sayfa Sayısı Açıklanmadı

Color Walk 8'de 80'den fazla çizim yer alacak. 2013-2016 arasında yayınlamış renkli sayfalar içerikte olacak (Büyük ihtimalle 71-80 arası ciltler). Bu Color Walk'ta Oda'nın kiminle olan röportajı yer alacak henüz belli değil.

Oda'nın bir kişi ve Japon vokal grubu olan GReeeeN ile yaptığı röportajlar 2 ve 8 Mart'da Color Walk 8 ve Cilt 333 ile birlikte yayınlanacak. Color Walk 8'de Oda'nın kimle röportaj yaptığı henüz duyurulmamış, fakat Oda'nın bu hafta dergide yayınlanmış olan yorumuna bakılacak olursa bu kişi Katsuya Terada olabilir. Terada, geçen yıl Ace romanının kapaklarından birini çizdi. Cilt 333, Tokyo One Piece Tower'da 9 Mart'tan itibaren dağıtılmaya başlanacak.

Sandman paylaşmış; ona teşekkürler, amaneden çevirmiş; ona bir şey yok. :oleyo:

Bir de şu iki bilgiyi vermiş. WB, anime açılışında deprem yeteneğini göstermesiyle aynı zamanlarda, 2010 yılında Japonya'da deprem alarmı verilmiş. Bununla birlikte 2007 yılında animede Lucci, Hasırşapkaları deniz suyuyla boğmak istediği zamansa Tsunami uyarısı yapılmış.

Oda'nın bir kişi ve Japon vokal grubu olan GReeeeN ile yaptığı röportajlar 2 ve 8 Mart'da Color Walk 8 ve Cilt 333 ile birlikte yayınlanacak. Color Walk 8'de Oda'nın kimle röportaj yaptığı henüz duyurulmamış, fakat Oda'nın bu hafta dergide yayınlanmış olan yorumuna bakılacak olursa bu kişi Katsuya Terada olabilir. Terada, geçen yıl Ace romanının kapaklarından birini çizdi. Cilt 333, Tokyo One Piece Tower'da 9 Mart'tan itibaren dağıtılmaya başlanacak.

Sandman paylaşmış; ona teşekkürler, amaneden çevirmiş; ona bir şey yok. :oleyo:

Bir de şu iki bilgiyi vermiş. WB, anime açılışında deprem yeteneğini göstermesiyle aynı zamanlarda, 2010 yılında Japonya'da deprem alarmı verilmiş. Bununla birlikte 2007 yılında animede Lucci, Hasırşapkaları deniz suyuyla boğmak istediği zamansa Tsunami uyarısı yapılmış.
Teşekkürler.

OP'in hakisi taşmış. Eline sağlık.

Oda ve Katsuya Terada röportajı yer alıyor.
Kapağın tam hali:

Çocukluğumdan beri mangaka olmayı arzuluyordum. Bir gün, ehil bir mangakanın şu mesajını görünce şoka uğradım, "Bir hobi olarak çizmeye devam ettiğin sürece manga çizmenin tadını çıkartabilirsin. İnsanlar, profesyonel mangaka olmamalılar.

Mangaka olmak isteyen biri olarak, bu mesajı görür görmez kızdım. "Kendin profesyonel bir mangaka olarak hayatına devam ederken en cüretle başkalarına mangaka olmamaları üzerine tavsiye verebilirsin!!" Yalnızca bir velet olduğum için gösterdiğim kabalıktan dolayı o mangakanın affına sığınırım.

Daha sonra, mangaka oldum. Çoktan ölmüş olan o mangakaya, "Biliyordum. Mangaka olmak zevkli bir iş." demek isterdim.

Zamanla manga endüstrisi de değişim geçirdiği için o gün söyledğim sözlerin tam olarak arkasında duramam, fakat en azından şunu diyebilirim ki, takipçilerim sayesinde şu an mangaka hayatının tadını çıkartabiliyorum.

Bu benim 8. illüstrasyon kitabım!
Daima bana destek verdiğiniz için çok teşekkür ederim.

Oda ve Katsuya Terada arasındaki röportaj

- Oda, renkli sayfalarda çizmek istediği şeylerin büyük bir çoğunluğunu çizdiği için son zamanlarda endişeleniyormuş.

- Oda, Jump'ı 8-9 yaşlarından itibaren "Kinnikuman" "Fist of the North Star" ve "Captain Tsubasa"nın serileştirildiği dönemden beri okuyormuş.

- Oda, dijital fırçalar toplamaya kafayı takmış. Nihayet favori fırçasını bulmuş. Yakın bir zamanda dijital olarak Jump için birkaç resim çizmiş. Oda'ya göre dijital çizim aletleri o kadar çok gelişmiş ki, arada sırada dijital olan ve olmayan resimler arasındaki farkı göremiyormuş.

- Oda, İPad Pro'da bulunan "hızlandırılmış çizim" fonksiyonunu beğeniyormuş. Renkli sayfalar da dahil olmak üzere One Piece manga bölümlerini dijital olarak çizmemeyi düşünüyormuş.

- Oda meşgul olduğu zaman daha iyi çizimler yapabiliyormuş, fakat bir gün tüm gece uyanık kaldığı zaman Luffy'nin bedeninde meme çizmiş. (Bundan 2002'de yapılan bir röportajda da bahsedilmiş.)

- Oda, gerçek dünyada favorisi olan yüzleri aynı şekilde mangada çizme isteğini kabul ediyormuş.

- Oda bu günlerde kaç yılını daha tüm gücüyle işine verebileceğini düşünüyormuş. One Piece'in Hollywood yapımı uyarlama projesini kabul etme sebeplerinden birinin, gücünü göze aldığı zaman "son fırsatı" olduğunu düşünmesiymiş. Oda, birkaç yılın(2-9) ardından yabancı çalışanlarla yapılacak olan karmaşık toplantılara katılacak kadar gücünün olmayacağını düşünüyormuş.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık