Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] One Piece: Burning Blood

Gamepad ile oynanmıyor ya da ben yapamadım :/
Daha önce yazdığım gibi dönüştürücü kullanılması gerekiyormuş. Bu linkten yararlanabilirsin;
Youtube sayfasını açarsan açıklama kısmında program var. Ayarlanması basit programı açıp, başlangıçta kolunun markasını aratıyorsun zaten pc'ne tek bir kol bağlı olduğundan buluyor hemen. Sonra kontrol 1 kısmına girip Auto butonuna basınca kolunu algılıyor daha sonra ekrandan istediğin gibi tuşları ayarlayabiliyorsun. Oyun kolu hala algılamıyorsa programdan Oyun ayarları kısmına girip oyunun exe'sini eklemen gerekiyor. Hala daha olmazsa programın oluşturduğu dosyaları oyunun klasörüne at, kendisi ile birlikte.

Son düzenleme:
Daha önce yazdığım gibi dönüştürücü kullanılması gerekiyormuş. Bu linkten yararlanabilirsin;
Youtube sayfasını açarsan açıklama kısmında program var. Ayarlanması basit programı açıp, başlangıçta kolunun markasını aratıyorsun zaten pc'ne tek bir kol bağlı olduğundan buluyor hemen. Sonra kontrol 1 kısmına girip Auto butonuna basınca kolunu algılıyor daha sonra ekrandan istediğin gibi tuşları ayarlayabiliyorsun. Oyun kolu hala algılamıyorsa programdan Oyun ayarları kısmına girip oyunun exe'sini eklemen gerekiyor. Hala daha olmazsa programın oluşturduğu dosyaları oyunun klasörüne at, kendisi ile birlikte.
Teşekkürler. :D

Bu arada benim düşüncem oyun leş. Hikaye kısmı marineford ile başlıyor sürekli aynı adamları dövüyorsun amiralleri 35 kez falan dövmüşümdür. Chapter biterken güçlü adamlar geliyor bunlardan bir tanesi Teach. Yenmek için rahat 60 kez yenildim. Çoğu dövüş en az bi 10 kere yeniliyorsun anca kazanıyorsun. Klavyeden midir bilmem ama tuşlara gelişi güzel basıyorsun bi taktik teknik yok. Kısaca bütün tuşlara basarak geçiyorsun bölümü :/

Oyunu Torent Olarak indirdim oyunun combolari aşiri zor alişmak lazım gatalin gun yap diyor ama hangi tuşla söylemiyor :( :( :(

Zahmet etmeyin bile. Çöp.

Anime oyunları içinde az buçuk kaliteli olan bir Naruto var gördüğüm kadarıyla.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık