Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece | 746. Bölüm | 1080P | x264 | FanSub!

Mihawk

Altyazıların renklerinin farklı olması sıkıntı yaratabilir.

Altyazıların renklerinin farklı olması sıkıntı yaratabilir.
Sıkıntı yaratacağını sanmıyorum arkadaşım. Her karaktere farklı bir renk uygulaması yaptım. Bölümü indirip bi izle bakalım beğeneceğini umuyorum. Her karaktere özgü bir renk seçtim ki, izleyici altyazıda karaktere özgü renkle kimin konuştuğunu bile ayırt edebilecek. Renk karakterle özgünleşecek. İndirip izle sorun olacağı düşünülürse eğer normal renge dönebilirim. Biz animelerde böyle çalışmalar yapardık önceden herkeste çok memnun kalırdı. Yine de takdir sizin...

Mihawk

Sıkıntı yaratacağını sanmıyorum arkadaşım. Her karaktere farklı bir renk uygulaması yaptım. Bölümü indirip bi izle bakalım beğeneceğini umuyorum. Her karaktere özgü bir renk seçtim ki, izleyici altyazıda karaktere özgü renkle kimin konuştuğunu bile ayırt edebilecek. Renk karakterle özgünleşecek. İndirip izle sorun olacağı düşünülürse eğer normal renge dönebilirim. Biz animelerde böyle çalışmalar yapardık önceden herkeste çok memnun kalırdı. Yine de takdir sizin...
İndiriyorum. Fikrimi belirtirim izledikten sonra. Sağ ol.

Telefona indirmiştim. Sorun cihazda mı diyorsun?
sanırım telefonda mx player programını kullanıyorsun. mx player ac3 ses desteğini kaldırdı. onun için ayrıca codec yüklemen lazım. bekle ben sana bi güzelllik yapıp o codeğide yükleyeyim ;) yapman gereken vereceğim linkteki codeği telefona indirip mx playerde ayarlar kısmından codec bölümünden özel codecler kısmına tıklayıp indirdiğin codeğin dosyasını tanıtman ;)

buyur dostum link; http://forum.xda-developers.com/devdb/project/dl/?id=12892&task=get

yapamazsan yaz yardımcı olurum yine ;)

Mihawk

İlgilendiğin için sağ ol. Yarın bakabilirim anca.

Renkler güzelmiş, beğendim. Animeyi elimden geldiğince takip ediyorum.

Senden indiririz artık.

İlgilendiğin için sağ ol. Yarın bakabilirim anca.

Renkler güzelmiş, beğendim. Animeyi elimden geldiğince takip ediyorum.

Senden indiririz artık.
Değerli yorumun için teşekkürler arkadaşım... Beğendiğine sevindim. Umarım herkes memnun kalır bende çalışmama devam ederim. İyi hoş gerçi ben kendi arşivim için zaten her halukarda bu fansubu yapacağım ancak emeğe saygı olur ve beğenilirse sizlerlede paylaşmaya devam edeceğim. Böylesine güzel bir anime 1080p bir çalışmayı hakediyor gerçekten. Fansub hazırlamak hele ki renkli hazırlamak başlı başına uğraştırıcı bir iş. Ancak ortaya çıkan görüntü fevkalade olduğundan uğraşmaya değer. Şu anda 745.bölümü düzenlemeye başladım yarın onuda paylaşırım nasipse. Öncelikle sondan geriye doğru devam ederiz sonrasında ilk bölümlerden uploadlamaya başlarız. Bu arada bir yandan da 1080p versiyona altyazı senkronluyorum. Malum üzere nette senkronlu versiyonu yok. 92. bölüme kadar senkronladım bir kısmını 1080p konusu içerisinde paylaştım ancak konu sahibi dahil olmak üzere kimseden bir tepki gelmedi. bende fansub paylaşmayı düşündüm. Umarım buna da kimse ilgisiz kalmaz. Şimdiden iyi seyirler arkadaşım. hayırlı geceler... ;)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık