Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece 20. Yıldönümü [2017]

Gelecek haftaki Shonen Jump sayısında One Piece Karakter Popülerlik Anketi ile ilgili bilgilendirme olacak. Ayrıntılar gelmediği için başlığı açmayı gerek görmedim. Gelecek hafta gelen bilgilerle birlikte başlığı açarız.

Ayrıca yine gelecek sayıda tüm One Piece karakterlerini içeren kocaman bir poster olacak.

Gelecek haftaki Shonen Jump sayısında One Piece Karakter Popülerlik Anketi ile ilgili bilgilendirme olacak. Ayrıntılar gelmediği için başlığı açmayı gerek görmedim. Gelecek hafta gelen bilgilerle birlikte başlığı açarız.

Ayrıca yine gelecek sayıda tüm One Piece karakterlerini içeren kocaman bir poster olacak.
Popülerlik anketi mi gelecek yani? Eğer gelirse güzel olur üstüne güzel muhabbet döner.

Nasıl sığdıracaklar acaba? :D

2017'de yeni bir One Piece dergisi yayınlanacak. Ayrıca bu dergi baş kahramanı Ace veya Sabo olan bir roman ve özel bir manga da içerecek.
Çıkacak olan One Piece dergisindeki roman Ace hakkında olacak. Sanırım bu roman seri halinde olacak. O yüzden ileride birden fazla One Piece dergisi çıkması muhtemel. Ayırca roman "resmi" olacakmış.

One Piece dergisi ayda 1 kere olmak üzere toplamda 3 kere yayınlanacak. Derginin ilk sayısı temmuz ayında (kalan 2'si ağustos ve eylülde) yayınlanacak.
Çıkacak olan One Piece dergisinin kapak sayfasını ve posterini Oda çizmiş.
Ace'in daha önce ortaya çıkmamış geçmişine değinecek olan romanın adı: One Piece Novel "A"
Ayrıca dergide Luffy'nin gerçekçi bir aranıyor posteri de olacak.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık