Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece 20. Yıldönümü [2017]

:D Tema park mıydı neydi onun turunu paylaşmışlar @Eiichiro_Staff burda paylaşıldı mı bilmiyorum

Fena durmuyor ama elemanların HEEE!, NANİİİİ! tepkileri biraz sinirimi bozdu izlerken :D Hiç sevmiyorum şu abartı tepkilerini. Neyse Pandamana selamnlar :D

:D Tema park mıydı neydi onun turunu paylaşmışlar @Eiichiro_Staff burda paylaşıldı mı bilmiyorum

Fena durmuyor ama elemanların HEEE!, NANİİİİ! tepkileri biraz sinirimi bozdu izlerken :D Hiç sevmiyorum şu abartı tepkilerini. Neyse Pandamana selamnlar :D
Zoro yolunu şaşırmış diyor gene ahahaha. Çok sahte tepkiler veriyorlar, komik gene de bunların a u demeleri.

Yalnız o 5. dakikadaki yer ne be öyle müthiş olmuş.

Ben baya beğendim ya, arc bitiminde anime için filler arc yaparlar muhtemelen yine yapacaklarsa bunu yapsalar bari.

Çok güzelmiş ya. Bi de ingilizce altyazı ekleselermiş..
Bu başlıkta paylaşılan(hdbfresh paylaşmış) konusu var :D Gerçi ben az çok anladım çizimlerden falan, japoncaya gerek kalmadı :D

Hasır Şapkalar Wano ülkesinde bulunan "You" adındaki şehre gelirler ve bu görkemli ve zarif şehri keşfe çıkarlar. Prenses Kiku ve Prens Lark'ın düğün törenleri yapılırken aniden efsanevi canavar "Nue" bu huzurlu şehre saldırır ve Prenses Kiku'yu kaçırır. Hasır Şapkalar ve Prens Lark, prensesi bir dağ tapınağında yaşayan Nue'den kurtarmaya karar verirler.
(Not: Prensesin ismi olan Kiku'nun anlamı Kasımpatı çiçeğiymiş. Kiku, Japonya İmparatoru tarafından ulusal mühürlerden biri olarak kullanılıyormuş. Resimde de çizilmiş Kiku (Kasımpatı) görünüyor. (En altta yer alan Nue'nin de olduğu çizimde.))

Sandman'e teşekkür ederiz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık